Чоловік і сліпий хлопчик: Ця правдива притча зворушує до глибини душі

Притча - це правда чи брехня? Це історія з елементами реального життя і з елементами вигадки. Притчі потрібні для того, щоб людина з іншого боку подивився на складну ситуацію, яка з нию трапилася.

Притча про чоловіка і сліпого хлопчика зворушує до глибини душі. Вона вчить дивитися на звичайні речі з незвичайного боку. Вона вчить любити і бути добрим.

Отже, притча про чоловіка і сліпого хлопчика.

В електричці Київ-Фастів їхав чоловік з 18-річним юнаком. На перший погляд – звичайнісінька ситуація, якби не одне “але “. Хлопець голосно захоплювався на весь вагон:

“Ох! Які гарні корови пасуться! “.

“Папа, а правда, що восени ця зелена трава стане жовтою? “.

“Подивися! Ти тільки подивися, якого кольору верхівки у сосен “.

“Я бачу хмари, вони такі неймовірні, тато ти теж помічаєш цю красу? “.

Люди, які за збігом обставин їхали поруч, почали переглядатися і перешіптуватися.

Тітонька в червоному капелюсі сказала: “Хлопчик, напевно, серйозно хворий “. Її сусідка з гірким поглядом додала: “Точно, я вам точно кажу, у нього щось з мозком. Бідний чоловік, буде доглядати за сином все життя “.

Студент, на вигляд, другого курсу, дуже голосно засміявся. Коли йому подзвонили по телефону, він голосно озвучив, що з ним в поїзді їде якийсь відсталий чувак.

Дідусь, який їхав поруч, з роздратуванням пробурчав: “Можна і тихіше базікати “.

У цій же електричці їхала журналістка. Вона спостерігала за всім зі сторони, і наважилася підійти до дивного чоловіка і ще більш дивного хлопчака:

“Вибачте, але ви так голосно захоплюватися простим речами: травою, коровами. Я пишу замітки про людей з психічними хворобами. Можливо, ви погодитеся поділитися своєю історією “.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як схуднути на 6 кг за 4 тижні без спорту: ТОП-7 простих секретів

Хлопчик здивовано глянув на дівчину, а чоловік не міг стримати посмішку: “Шановна журналістка, мій синок повністю здоровий. Він був сліпим, а тепер ми зробили йому операцію на очах, і Микита вперше побачив цю всю красу, тому так дивується ” .

Висновок притчі: Коли дивишся на людей з боку, не поспішайте оцінювати тільки по першому враженню. Іноді те, що здається, дійсно просто здається.

Нагадаємо, молитва, яку потрібно читати кожну п’ятницю: на благополуччя всієї родини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.