5 кулінарних звичок, які можуть бути небезпечними

Author name 7 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Шкідливі кулінарні звички, від яких варто відмовитися
Шкідливі кулінарні звички, від яких варто відмовитися

Коли ми готуємо на кухні, ми навіть не уявляємо, що деякі наші кулінарні звички можуть бути небезпечними. Що краще не робити на кухні – читайте далі.

Розморожувати продукти в гарячій воді або на підвіконні

При приготуванні страв важливо завжди пам’ятати про своє здоров’я і здоров’я тих, для кого ви готуєте. Якщо ви розморожуєте м’ясо, залишаючи його на столі або в гарячій воді, вам захочеться змінити свою поведінку прямо зараз. Ви піддаєте себе ризику харчового отруєння, размораживая таким чином, оскільки це легко поміщає їжу в «небезпечну зону» від 40 до 140 градусів, температури, при якій бактерії починають швидко розмножуватися.

Мити сире м’ясо

У нас є уявлення про те, що, коли ми полощимо продукти, ми очищаємо їх, але у випадку з м’ясом – це зовсім не так. Фахівці не рекомендують мити перед приготуванням яловичину, сиру птицю, телятину, свинину або баранину. Вся причина в тому, що коли ми миємо м’ясо бактерії з нього можуть з легкістю поширитися на інші поверхні, в тому числі продукти і посуд.

Занадто багато накладати в сковороду

Іноді приготування вимагає трохи терпіння. Можна швидше заповнити сковороду інгредієнтами до країв, але це може фактично сповільнити приготування і дати вам велику купу кашки в кінці. Якщо ви хочете обсмажити, занадто велике заповнення сковороди призведе до виділення пара і не дасть вам бажаних результатів з хрусткою скоринкою. Те ж саме і з приготуванням м’яса. Якщо покласти занадто багато м’яса в сковороду, температура сковороди занадто швидко знизиться, що може викликати прилипання і цілий ряд інших проблем. Найкраще готувати партіями. Додатковий час, який ви витратите на це, зробить вашу їжу набагато краще.

Використовувати одну дошку для всіх продуктів

Можливо, ви вже знаєте, а можете і не знати, але ваша кухонна обробна дошка – це приховане джерело бактерій у вашому домі. Якщо ви наріжете сиру курку, а потім на тій же обробній дошці наріжете кубиками цибулю, ви ризикуєте отримати перехресне зараження. Найкраще мати дві обробні дошки: одну для м’яса, а іншу для овочів. Якщо у вас тільки одна, обов’язково очистіть її.

Охолоджувати продукти, перш ніж ставити їх в холодильник

Цього робити не можна з тієї ж причини, через яку не можна розморожувати м’ясо на підвіконні. Температура, при якій бактерії починають розмножуватися становить від 5 C до 60 C. тому швидкопсувні страви і продукти не варто тримати не в холодильнику більше двох годин.

Відмовтеся від цих кулінарних звичок
Відмовтеся від цих кулінарних звичок

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею