Класний лайфхак, як швидко і без зусиль очистити решітку після приготування на мангалі: зберігайте собі!

Author name 27 Травня 2021 в 11:05

Поділитися статтею

Як очистити решітку гриль?
Як очистити решітку гриль?

Чим ближче літо, тим частіше на вихідних хочеться вибиратися на природу, відпочивати, готувати щось на багатті. І вам напевно знадобиться план дій – як же відмити решітку.

Якщо вивчити, що пишуть в інтернеті на цей рахунок, є кілька варіантів – прості і складні.

Замочити у воді

Те, що прилипло або пригоріло, з легкістю відмиється, якщо замочити у воді, додавши туди трохи миючого для посуду. Однак для реалізації цього способу потрібно багато часу.

Автопаста

Автомобілісти знають, що в автопасті є частинки піску, які діють як абразив. Якщо це не зашкодить вашому покриттю, то можете сміливо використовувати цей варіант. Але пам’ятайте – доведеться попрацювати руками, адже навіть після пасти відтерти пригоріле на мангалі не так вже й просто.

Незвичайний спосіб

Как очистить решетку гриль
Як очистити решітку-гриль

Найпростіший варіант, про який ми прочитали в інтернеті і розповідаємо вам, виглядає так: вам знадобиться звичайний поліетиленовий пакет хорошої щільності, розмір якого дозволить решітці спокійно в нього увійти.

Далі наливаємо в нього кілька столових ложок миючого засобу за типом Фейрі, трохи води і починаємо пакет розтирати, таким чином, щоб засіб рівномірно розподілилася по всій поверхні пакета.

Коли ви побачите, що утворилася піна, ставите решітку в пакет і залишаєте мінімум на 12 годин.

По закінченню цього періоду, споліскуємо решітку під проточною водою і все. Після такого очищення, решітка виглядає знову як нова. Цікаво, що не буде розводів і потертостей.

Такий тип очищення підійде для решіток з різним покриттям. А також цей варіант допомагає позбутися від запахів риби, м’яса та інших продуктів, які ви готували на вогні під час свого відпочинку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею