Домашня білкова маска – і про чорні крапки на обличчі можна забути

Author name 14 Серпня 2020 в 07:08

Поділитися статтею

Маска від чорних крапок допоможе очистити обличчя
Маска від чорних крапок допоможе очистити обличчя

Дівчатам для того, щоб їх день швидко зіпсувався, достатньо одного погляду в дзеркало – так вони вимогливі до себе. Те прищ, то розширилися пори … Але багатьох красунь більше турбують постійні і зовсім неестетичні чорні точки. Як з ними боротися, щоб не пошкодити ніжну шкіру обличчя? Існує чудова маска!

Ця маска-плівка працює швидше як професійний, ніж домашній засіб: вона добре «витягає» всі крапки з обличчя і навіть прибирає ненависні «вусики». При цьому рецепт – простіше нікуди! Для приготування маски достатньо всього 1 яйце і кілька паперових серветок.

Чорні точки на обличчі - привід для розладу
Чорні точки на обличчі – привід для розладу

Робиться маска наступним чином – яйце розділяється окремо на білок і жовток, використовується тільки білок. Обличчя очищається лосьоном, на нього наноситься рівний шар білка. Потім варто розкласти на обличчі серветки і змастити їх зверху ще одним шаром білка. У такому вигляді маску залишають на 40 хвилин, поки вона твердне і злегка стягує шкіру.

До і після маски з білка
До і після маски з білка

Через 40 хвилин варто акуратно зняти маску від низу до верху – і відразу змастити шкіру звичайним зволожуючим кремом. Ефект помітний вже після першого застосування! Пізніше можна буде експериментувати, додаючи в маску кілька крапель лимонного соку або покришене активоване вугілля.

https://youtu.be/dOhokHQn70w

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею