Як мінеральна вода впливає на зуби: плюси і мінуси

Author name 6 Листопада 2020 в 06:11

Поділитися статтею

Мінеральна вода і зуби
Мінеральна вода і зуби

У мінеральній воді зберігається багато корисних речовин з різних цілющих джерел – вітаміни, мінерали та мікроелементи роблять з простого напою справжній лікувальний засіб.

Її рекомендують пити при широкому списку захворювань або проблемних станів організму, нею покращують загальне самопочуття і зміцнюють імунітет. І тільки однієї частини людського тіла мінеральна вода хоч трохи шкодить – нашим зубам.

 ""
Небезпечна для здоров’я зубів далеко не вся мінералка – негазовані води можна пити спокійно і без будь-яких тривог.

Але так само як і штучні лимонади, газована мінералка руйнує емаль високим вмістом вуглекислого газу. Нехай швидкого і помітного результату у вигляді карієсу, як від цукровмісних напоїв, не буде, поступово емаль буде истончаться і стане більш чутливою – а підвищена чутливість зубів доставляє багато неприємних відчуттів при їжі і перепадах температур.

 ""
Якщо вже дуже подобається саме газована мінералка, то зменшити шкоду можна при питті через соломинку (менше контакту з зубами), також варто полоскати рот. Але найкраще, звичайно, відмовитися від сильногазованою мінералки на користь натуральної без газованої води або хоча б залишати пляшку відкритою, щоб вуглекислий газ виходив.

 ""
В іншому негазовані мінеральні води підуть на користь зміцненню зубів і їх здоров’ю – особливо ті, які містять невеликі домішки фтору.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею