Як зрозуміти, що вам необхідно звернутися до психолога

У наш час досить часто люди відчувають стрес, страждають від підвищеної тривожності або знаходяться в тривалій депресії, однак не завжди здатні розпізнати небезпечні дзвіночки.

Раптові і невиправдані ризики

Чи не спати всю ніч
Не спати всю ніч

Ви раптово почали вести себе дуже різко і часто йдете на необґрунтовані ризики, наприклад, перестали звертати увагу на правила дорожнього руху або сміливо і зухвало спілкуєтеся з потенційно небезпечними незнайомими вам людьми. Насправді, це може проявлятися навіть у звичайних речах – ви можете припинити приділяти достатньо часу елементарної турботи про себе, наприклад, спеціально НЕ спати цілу ніч або ж «забувати» поїсти, голодуючи вже довгий час. Подібні ознаки не можуть виникнути просто так – для них обов’язково існує якась причина, яку з’ясувати вам допоможе вже професіонал.

Ходіння по колу

Наступати на одні й ті ж граблі
Наступати на одні й ті ж граблі

Більшість значних подій у вашому житті є циклічними – що б ви не робили і яких би змін не вдавалися, результат завжди один і той же. Наприклад, ви постійно закохуєтесь в людей, відносини з якими закінчуються однаково – тобто, вони просто вам не підходять. Або якщо ви виявляєте нове захоплення, яке може вас надихати і мотивувати настільки, що ви тут же скупили все необхідне для улюбленого хобі, проте як тільки ви це робите – буквально через невеликий період часу ви вже втратили будь-який інтерес до цієї справи. Звичайно, перше, що вам варто зробити – це самому собі зізнатися в тому, що ви весь час наступаєте на граблі. Але позбутися цього «синдрому» вам допоможе саме психолог.

Константний стан роздратування

постійне роздратування
Постійне роздратування

Якщо ви (і навколишні) почали звертати увагу на те, що останнім часом ви занадто дратівливі – можете зірватися з будь-якої дрібниці, найменша життєва дискомфортна ситуація викликає у вас неконтрольований гнів і справжній напад агресії, а близькі втомилися переносити на собі ваші напади, то ви емоційно нестабільні і ваша нервова система вже досить-таки серйозно розхитана. В такому випадку ви не відчуваєте стан щастя – для того, щоб повернути собі це відчуття, рекомендують звернутися до фахівця.

Найголовніше, що варто зрозуміти – не соромтеся звернутися до психолога, так як він точно такий же лікар, як і будь-який інший – адже ваша нервова система і психічний стан є неймовірно важливою складовою вашого здоров’я.

Схожі статті

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.