Продукти, через які може випадати волосся: важливо знати

Ваше здоров'я цінне, як і здоров'я вашого волосся. Ось чому важливо знати продукти, які шкодять шкірі голови і надмірне вживання яких може викликати випадання волосся.

Цукор

Оскільки волосся складаэться з волокнистих білків (кератину), їм необхідні білки для росту і збереження блиску. Але ми знаємо, що надмірне споживання цукру перешкоджає засвоєнню білків організмом.

З цієї причини рекомендується уникати продуктів, що містять доданий цукор. А також продукти, що містять оброблений крохмаль, такі як випічка, макаронні вироби або білий хліб, можуть прискорити випадання волосся.

Жирна їжа

Їжа в ресторанах швидкого харчування смачна, це однозначно. Але не варто забувати про шкоду жирної їжі для нашого організму, в тому числі волосся. Жирна картопля фрі та інші жирні ковбасні вироби призводять до закупорки шкірного сала і поступового випадання волосся.

Деякі штучні підсолоджувачі, такі як аспартам

Любителі газованих напоїв знайшли спосіб тримати кордон: «легкі» напої. Вони містять штучний підсолоджувач, часто аспартам, який замінює цукор. При майже нульовому споживанні калорій дієтичні газовані напої не викликають збільшення ваги. Однак вони негативно впливають на здоров’я, особливо на шкіру голови.

За даними Агентства з лікарських засобів США, аспартам може викликати витончення і випадання волосся, особливо при надмірному вживанні. Щоб уникнути цієї хімічної речовини, завжди читайте етикетку харчових продуктів без цукру. Найкраще їсти менше цукру або замінити штучні підсолоджувачі натуральними цукрами, такими як мед.

Спиртні напої

Ось ще одна причина розпрощатися з алкоголем. Алкоголь не має поживної цінності і забезпечує організм порожніми калоріями. Він знижує рівень цинку в організмі, який необхідний для здоров’я волосся. Крім того, алкоголь зневоднює організм, роблячи волосся ламким.

Риба, багата ртуттю

Омега-3 є відмінною живильною речовиною для росту волосся, а риба є важливим їх джерелом. Однак деякі види риб також містять ртуть, важкий метал, який, крім того, що шкідливий для людини, може викликати випадання волосся. У групі ризику знаходяться великі риби, такі як тунець і риба-меч, а також риба, яка вирощується на фермах.

Продукти, від яких може випадати волосся

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.