Краще не поєднувати: продукти, поєднання яких шкідливо для організму

Author name 28 Листопада 2020 в 23:11

Поділитися статтею

Які продукти не можна поєднувати
Які продукти не можна поєднувати

Деякі харчові комбінації не завжди рекомендуються фахівцями з харчування. Далі ми зібрали найпопулярніші і несподівані поєднання, від яких краще відмовитися.

Огірки і помідори

Дуже популярне поєднання, особливо в літніх салатах. Проте недавні дослідження показали, що поєднання цих двох овочів може порушити обмін речовин. Зокрема, це може призвести до надмірного здуття живота і неправильного засвоєння вітамінів, що містяться в двох овочах.

Картопля і м’ясо

Крохмаль в картоплі вимагає травного соку, а білки м’яса потребують кислотних елементів для перетравлення. При спільному вживанні вони можуть викликати розлади шлунка, такі як печія, відрижка, гази та інші неприємні явища.

Молочні продукти і ананас

Кислі фрукти уповільнюють травлення, особливо вранці. Ананас містить бромелайн, ферментний комплекс, який може призвести до отруєння в поєднанні з молочними продуктами.

Пиво і солоний арахіс

Продукти, багаті сіллю, викликають у вас спрагу. Тому вони спонукають людей випити ще одне пиво. А пиво має сечогінну дію: під час перетравлення компоненти цього напою змушують нирки виділяти велику кількість води, щоб мати можливість правильно їх розбавити. В результаті ви набагато швидше зневоднюється.

Сендвіч і кава

Вуглеводи в хлібі уповільнюють переварювання кальцію, що міститься в сирі вашого сендвіча, одночасно стимулюючи нервову і серцево-судинну системи. І якщо ви додасте до всього цього розчинну каву, це не піде на користь вашому здоров’ю.

Молоко і банан

Банановий молочний коктейль справляє враження того, що в ньому є все, що потрібно як з якісної точки зору, так і з точки зору харчової цінності: якщо молоко є відмінним джерелом кальцію, вітаміну D, а банан відомий своїм внеском магнію і калію, але комбінація цих двох продуктів не кращий варіант. Таке поєднання значно уповільнює роботу травної системи.

Поєдння деяких продуктів може бути шкідливе
Поєдння деяких продуктів може бути шкідливе
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею