Міфи про контактні лінзи, в які пора перестати вірити

Про контактні лінзи існує безліч помилок. Саме час дізнатися, що з міфів цілковита брехня.

Контактні лінзи можуть заходити за око

Це фізично неможливо. Мембрана, що закриває око, прикріплюється до повіка. Вона запобігає потраплянню сторонніх предметів, в тому числі контактних лінз, за ваше око.

Вони можуть застрягти

Ні, вони не пристануть до вашого ока. Якщо у вас сухі очі, просто нанесіть кілька зволожуючих очних крапель, які вам рекомендував офтальмологом, перед тим, як знімати лінзи. Перед сном не забувайте прибирати їх і дотримуйтесь порад вашого офтальмолога або окуліста.

Лінзи здатні подряпати очі

Найчастіші проблеми із зором виникають через те, що ви носите невідповідні контактні лінзи або не дотримуєтесь частоту заміни лінз, рекомендовану вашим офтальмологом.

Якщо ви відчуваєте незвичайний зоровий дискомфорт або у вас змінився зір – варто негайно зняти контактні лінзи та звернеться до окуліста або зверніться за порадою до офтальмолога.

Контактні лінзи можуть випадати

Якщо ваші контактні лінзи підходять для ваших очей, вони залишаться на місці. У рідкісних випадках, коли лінза рухається, вони може трохи зміститися, в такому випадку просто поморгайте, поки вона не стане в початкове положення. Ви також можете помасажувати повіку, щоб повернути лінзу на місце.

За ними складно доглядати

Якщо ви використовуєте одноразові контактні лінзи, то в кінці дня просто викидаєте їх – нічого складного. А якщо ви носите багаторазові, то після короткої практики поводження з ними і їх чистка будуть для вас природними.

Очам потрібні дні “без лінз”

Сучасні контактні лінзи дуже м’які і зроблені зі спеціальних проникних матеріалів. Якщо ваш офтальмолог не скаже вам зворотне, ви можете носити контактні лінзи кожен день.

Контактні лінзи незручні

Сучасні контактні лінзи досить гнучкі, тонкі і зручні. Деякі лінзи мають в собі зволожувачі і проникні – через них проходить кисень.

Контактні лінзи

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.