Депресія і суїцидальні думки: доктор Комаровський застеріг від серйозних наслідків Ковід-19

Відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, як впливає Ковід-19 на психіку людини.

Про те, як впливає коронавірус на мозок людини доктор Комаровський повідомив на своїй сторінці в Інстаграм. Комаровський дав відповідь на запитання, що надійшло від його підписника. Автор питання помітив, що часто зустрічає історії про те, що людина хвора коронавірусів робить суїцид. «Невже цей вірус не тільки легкі, але і мозок руйнує?» – запитав підписник.

Відповідаючи на це питання доктор Комаровський відзначив, що дійсно, до 30% хворих коронавірусом мають депресію і суїцидальні спроби. Це пов’язано відразу з двома аспектами. По-перше, вірус впливає на клітини головного мозку, однак цей механізм ще не вивчений. За словами Комаровського, ситуація погіршується, коли «цей механізм накладається на навколишній інформаційний геноцид». Через багато хворих впадають в депресію. По-друге, депресія посилюється через дефіцит кисню і загальної слабкості, що характерно для проявів коронавируса.

При цьому Комаровський помітив, що вплив телевізора набагато перевищує негативний вплив самого вірусу на психіку людини. Тобто, найчастіше людина впадає в депресію через постійне впливу медіа-новин про коронавірус.

Нагадаємо, нещодавно Євген Комаровський розповів, як відрізнити застуду і грип від Ковід-19. За його словами, в сезон застуд, люди часто плутають звичайну застуду або грип з коронавірусом. Ключова відмінність – втрата нюху. Якщо ви відчуваєте, що ні відрізняєте запахи і смак, то у вас точно Ковід. При цьому нежиті найчастіше немає.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.