Медики назвали, як розпізнати діабет другого типу до смаку в роті: як знизити цукор в крові

Діабет другого типу - дуже підступна хвороба, так як тривалий час протікає безсимптомно.

Місяці і роки хворий на діабет другого типу може навіть не підозрювати про це. Лікарі вказали на одну ознаку діабету другого типу, до якого треба обов’язково поставитися уважно.

Ця ознака – поява металевого присмаку в роті. Підвищений рівень цукру в крові руйнівно діє на нервову систему і пошкоджує нервові закінчення. Ці патологічні процеси призводять до парагевзіі – порушення відчуття смаку.

Поява металевого присмаку в роті може бути викликано самими різними порушеннями в організмі. І виявити ці порушення може тільки лікар. Але треба знати, що присмак металу в роті може бути ознакою діабету другого типу і не зволікати з візитом в клініку.

Медики назвали спосіб знизити рівень цукру в крові – це здоровий спосіб життя, який складається з трьох компонентів.

Перший компонент здорового способу життя – правильне харчування. Необхідно виключити з раціону або хоча б звести до мінімуму швидкі вуглеводи, штучні добавки і консервовані продукти. Харчування має бути збалансованим за білками, жирами, вуглеводами з обов’язковим включенням овочів і фруктів.

Друге – треба відмовитися від шкідливих звичок, а саме – від куріння і вживання спиртного. Дуже важливо висипатися і уникати стресу. Хронічні стреси і депресії сприяють розвитку захворювання.

І третій вельми активний компонент боротьби з підвищеним рівнем цукру – фізична активність. Це і гімнастичні вправи в домашніх умовах, і щоденні прогулянки на свіжому повітрі, і посильна фізична робота. При фізичної активності знижується цукор крові, так як в м’язах витрачається глюкоза. Активний спосіб життя також підвищує стресостійкість організму.

Всі три чинники здорового способу життя призводять до нормалізації ваги. А саме нормалізацію ваги медики назвали найдешевшим способом зниження рівня цукру в крові.

Схожі статті

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.

Лілія Ребрик вперше засвітила елітне авто, на якому ганяє столичними дорогами: не машина, а кабан на дорозі

Бути успішною та встигати все — завдання непросте, але для зіркової телеведучої Лілії Ребрик, здається, це легко вдається завдяки її вмілому управлінню часом та, звісно ж, крутому автомобілю.