Як уберегтися від коронавируса мандрівникам

Поради ВООЗ з міжнародного руху по нових спалахів коронавируса.

На сьогоднішній день основними клінічними ознаками та симптомами, про які повідомлялося при цій спалаху, є лихоманка, задишка і рентгенограми грудної клітини, показують двосторонню інфільтрацію легенів.

Станом на 27 січня 2020 міжособистісна комунікація в значній мірі підтверджена в Ухані, а також в інших частинах Китаю та інших країн.

Розуміння епідеміології 2019 го nCoV недостатньо для того, щоб зробити чіткі висновки про повну клінічної характеристиці захворювання.

Міжнародним мандрівникам слід дотримуватися звичайних застережних заходів.

Коронавірус належить до широкого сімейства респіраторних вірусів, які можуть викликати захворювання від застуди до респіраторного синдрому Близького Сходу (MERS) і важкого гострого респіраторного синдрому (ГРВІ). Якщо симптоми гострого респіраторного захворювання виникають до, під час поїздки або після неї, мандрівник повинен звернутися до лікаря і повідомити медичний персонал про історію подорожей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Змови на великий гаманець: читай раз в день і буде толк

Нагадаємо, стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020 .

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Матеріал підготувала Наталія Чугай

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.