Пити чи не пити? Супрун розповіла про властивості кави

Уляна Супрун наголосила на користі кофеїну на своїй сторінці у Фейсбук.

Уляна написала, що помірне вживання кавових напоїв принесе не лише задоволення, а й користь.

Супрун зауважила: «Кава містить кофеїн та низку поліфенольних сполук та ефірних олій. Фенольні сполуки кави називаються хлоригенові кислоти. Саме вони передусім зумовлюють корисний вплив кави на здоров’я. Вони діють як антиоксиданти – сполуки, що спиняють ланцюги вільнорадикальних процесів. Поліфеноли кави та кофеїн впливають на інші біохімічні процеси і на те, як нейрони спілкуються між собою. У 2016 році каву виключили із переліку потенційно канцерогенних сполук, і внесли до списку речовин з протипухлинною дією. Зараз каву визнають як елемент здорового раціону».

Відомо, що кава позитивно впливає на організм людини. За словами громадської діячки, кофеїн може покращити стан судин, зменшити ризик атеросклерозу, рака печінки при гепатиті С, зменшити симптоми панкреатиту. Кавомани рідше хворіють діабетом, кофеїн підвищує тиск, швидко поповнються запаси енергії.

Варто зазначити, що каву потрібно пити без молока, оскільки дані продукти важко разом засвоюються. Також бажано відмовитись від цукру та солодощів до кави.

Нагадаємо, що Уляна Супрун виконувала обов’язки міністра охорони здоров’я України з 1 серпня 2016 року по 29 серпня 2019 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як голодування впливає на здоров’я людини: думка доктора

Нагадаємо, топ 5 корисних жирів, від яких ваша шкіра засяє.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.