Як брати Клички виглядали на початку своєї спортивної кар’єри і як виглядають зараз: чемпіонство в минулому

Відомі українські брати-боксери Віталій та Володимир Кличко завоювали престижні титули чемпіонів світу, але їх професійна боксерська кар'єра вже в минулому.

Герої нашої сьогоднішньої статті з самого дитинства були один за одного горою, разом вони пішли і в спорт, їх дебют на рингу відбувся в далекому 1996 році. Як і годиться, першим світовий чемпіонський титул отримав старший брат Віталій, але молодший Володимир не відставав від нього і вже через рік досяг того ж.

Віталій і Володимир Кличко в дитинстві
Віталій і Володимир Кличко в дитинстві

У 2005-му Кличко-старший заявив про завершення спортивної кар’єри, хоча через 2 роки він повернувся на ринг. Остаточно зав’язати з боксом Віталій наважився у 2013-му, після чого пішов в політику і з 2014-го він обіймає посаду міського голови Києва.

Брати Клички в молодості
Брати Клички в молодості

Що стосується боксерської кар’єри Володимира, то він вирішив завершити її у 2017-му, оскільки вже втратив головну мотивацію, а бої виключно за гроші Кличко-молодший назвав обманом самого себе.

Володимир і Віталій Кличко
Володимир і Віталій Кличко

Він все ще перебуває в прекрасній фізичній формі, грає в гольф, займається серфінгом, про бокс, звичайно ж, теж не забуває, але вже в якості простих тренувань. Крім того, Володимир грає на барабанах, виховує дочку Кайю-Євдокію від колишньої цивільної дружини Хайден Панеттьєрі, а також разом з братом займається благодійністю.

Брати Клички на рингу
Брати Клички на рингу

У Кличків є власний фонд “Klitschko Foundation”, який підтримує талановиту молодь, просуває здоровий спосіб життя і розвиває спорт в країні. За майже 20 років існування фонд віддав на благодійність більше 78 мільйонів гривень.

Що цікаво, ще на початку кар’єри братам пропонували змінити громадянство на німецьке, однак вони обидва відмовилися і залишилися українцями.

Віталій Кличко зараз
Віталій Кличко зараз
Володимир Кличко зараз
Володимир Кличко зараз

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?