Як брати Клички виглядали на початку своєї спортивної кар’єри і як виглядають зараз: чемпіонство в минулому

Відомі українські брати-боксери Віталій та Володимир Кличко завоювали престижні титули чемпіонів світу, але їх професійна боксерська кар'єра вже в минулому.

Герої нашої сьогоднішньої статті з самого дитинства були один за одного горою, разом вони пішли і в спорт, їх дебют на рингу відбувся в далекому 1996 році. Як і годиться, першим світовий чемпіонський титул отримав старший брат Віталій, але молодший Володимир не відставав від нього і вже через рік досяг того ж.

Віталій і Володимир Кличко в дитинстві

У 2005-му Кличко-старший заявив про завершення спортивної кар’єри, хоча через 2 роки він повернувся на ринг. Остаточно зав’язати з боксом Віталій наважився у 2013-му, після чого пішов в політику і з 2014-го він обіймає посаду міського голови Києва.

Брати Клички в молодості

Що стосується боксерської кар’єри Володимира, то він вирішив завершити її у 2017-му, оскільки вже втратив головну мотивацію, а бої виключно за гроші Кличко-молодший назвав обманом самого себе.

Володимир і Віталій Кличко

Він все ще перебуває в прекрасній фізичній формі, грає в гольф, займається серфінгом, про бокс, звичайно ж, теж не забуває, але вже в якості простих тренувань. Крім того, Володимир грає на барабанах, виховує дочку Кайю-Євдокію від колишньої цивільної дружини Хайден Панеттьєрі, а також разом з братом займається благодійністю.

Брати Клички на рингу

У Кличків є власний фонд “Klitschko Foundation”, який підтримує талановиту молодь, просуває здоровий спосіб життя і розвиває спорт в країні. За майже 20 років існування фонд віддав на благодійність більше 78 мільйонів гривень.

Що цікаво, ще на початку кар’єри братам пропонували змінити громадянство на німецьке, однак вони обидва відмовилися і залишилися українцями.

Віталій Кличко зараз Володимир Кличко зараз

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.