Який спорт підходить для гіпотоніків?

При гіпотонії деякі фізичні навантаження можуть викликати запаморочення, слабкість, або навіть непритомність. Але не варто кидати фізичні заняття, просто дотримуйтеся деяких порад.

При низькому артеріальному тиску, більш відомому як гіпотонія, деякі рухи, а особливо фізичні вправи можуть викликати складності. Запаморочення, відчуття нудоти, затуманений зір, слабкість, сплутаність свідомості, непритомність … Повсякденне життя гіпотоніків не завжди просте, і практика перевернутої собаки в йозі перетворюється на справжній кошмар. Але що робити в такому випадку? Чи повинні ми припинити спорт і будь-які вправи?

Не панікуйте. Практика фізичної активності має важливе значення для збереження здоров’я і допомагає циркуляції крові функціонувати належним чином. Тому рекомендуються види спорту, що стимулюють серцево-судинну систему, такі як:

  • плавання;
  • біг;
  • гімнастика;
  • їзда на велосипеді.

Гіпотонія виникає, коли відбувається різка зміна пози, особливо коли голова знаходиться на більш низькому рівні, ніж серце (як у позі собаки в йозі). Кровообіг недостатньо сильний, щоб відправити досить крові в мозок, тому тіло відчуває запаморочення. Виникає небезпека непритомності і травм. Тому необхідно прийняти деякі запобіжні заходи.

Спорт, напруга і безпека

Обов’язково повільно міняйте позу, особливо коли справа стосується підйому голови. Коли ви припиняєте кардііовправи, такі як бігова доріжка або еліптичний тренажер, не стійте на місці – кров збирається в ногах, і серцю необхідно, щоб вони скорочувалися, щоб допомогти йому перекачувати кров з ніг до голови.

Виконуйте активні і поступові вправи на охолодження. Якщо ви відчуваєте, як посилюється запаморочення, сядьте і почекайте, поки воно пройде. Протягом дня їжте невеликими порціями, часто приймайте їжу, ляжте або сядьте спокійно після їжі і збільшіть споживання води.

Якщо симптоми не зникнуть, поговоріть зі своїм лікарем, який може порекомендувати збільшити рівень натрію, зменшити кількість ліків, які можуть викликати низький кров’яний тиск, або навіть призначити лікування для підвищення кров’яного тиску.

Заняття для гіпотоніків
Заняття для гіпотоніків

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.