5 причин почати робити зарядку вранці

Дослідження показують, що ранкова зарядка дає безліч переваг, яких не можна домогтися ні в який інший час дня.

Багато людей сьогодні проявляють велику активність вдень і ввечері. Під «активними» ми маємо на увазі вправи і фітнес. Хоча деякі люди намагаються прокидатися вранці, щоб робити свої звичайні вправи, багато хто все ж вважають за краще робити це пізніше.

Причина цього явища в тому, що багато людей думають, що у них більше часу в кінці дня. Хоча це може бути правдою, оскільки є багато інших пріоритетів, які необхідно виконати вранці, ви можете втратити важливі переваги ранкових вправ.

Незалежно від того, чи є ви жайворонком чи ні, ви можете переглянути свій графік тренувань з наступних причин:

1. Ранкові вправи спалюють більше жиру

В цілому, вправи допомагають спалювати жир. Але ранкова гімнастика набагато ефективніше спалює калорії і зайвий жир. Причина в тому, що окислення жирів відбувається природним шляхом, коли тренування проводиться перед сніданком.

Тепер, якщо ви дійсно хочете спалювати більше жирів і калорій, ефективне окислення жирів – це те, що вам потрібно. Це не тільки допомагає спалювати жири, але і знижує ризик розвитку діабету. Більш того, вправи перед сніданком також імітують принцип голодування, що, мабуть, є дуже хорошим фактором для схуднення.

2. Ваша шкіра буде сяяти природним чином

Хоча вправи в будь-який час дня можуть допомогти вам добитися природного сяйва і цвітіння вашої шкіри, ніщо не зрівняється з сяйвом, яке ви можете отримати від повсякденних занять вранці. Дослідження показали, що у людей, які тренуються вранці, шкіра більш сяюча і квітуча, ніж у тих, хто тренується увечері.

Вранці вам набагато легше зволожувати і промивати пори, що робить його справді корисним для вашої шкіри.

3. Ви будете краще спати по ночах

Ранкова зарядка впливає не тільки на якість вашого сну, але і допомагає вам довше відпочивати.

Зверніть увагу, що вправа – це форма стресу. А людське тіло створене, щоб реагувати на стрес, вивільняючи гормони і підвищуючи рівень адреналіну. Тільки уявіть, коли ви робите вправи і тренуєтеся в нічний час, збільшення адреналіну вплине на ваш режим сну, коли прийде час лягати спати!

4. Ранні вправи зменшать стрес і депресію

Було виявлено, що активність допомагає знизити стрес і депресію. Ще одна причина зробити це перед початком дня, правильно? Коли ви встаєте і займаєтеся фітнесом, виробляються ендорфіни або гормони щастя, які не дадуть вам відчути себе пригніченим.

Відповідно, ви будете почувати себе набагато краще протягом дня, оскільки ви почали його з наповнення себе цими гормонами.

5. Ваш метаболізм буде працювати швидше

Одна з найбільших переваг ранкових вправ – різке поліпшення метаболізму. Після того, як ви закінчите тренування, ви як і раніше спалюєте калорії. Цей процес називається надмірним споживанням кисню після тренування, яке ідеально підходить для ранкових тренувань, особливо перед сніданком.

Після того, як ви з’їсте їжу, навіть білок, ваше тіло буде використовувати його як джерело енергії або використовувати для поповнення свого організму. Це тільки показує, що ранкові вправи можуть прискорити і поліпшити ваш метаболізм, оскільки ви не можете отримати цю користь від вправ ввечері.

зарядка

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.