Один з семи чакр людини третє око: що відбувається коли ви його відкриваєте?

Як щодо випадків, коли ви просто знаєте, що не повинні нікуди йти чи зв'язуватися з конкретною людиною, і це було правильним вчинком?

Третє око належить до духовної зони між бровами, і це одна з семи основних чакр, які можуть бути заблоковані. Що відбувається, коли ви відкриваєте третє око?

Третє око

Третє око, також відомий як очей вашого розуму або внутрішнє око, – це духовна концепція невидимі очі. Цей очей часто показаний на вашому лобі або між бровами, і коли ви налаштовані на нього, він допомагає вам бачити за межами звичайного зору. Третє око – це сприйняття, знання та неупередженість. Його можна закривати та відкривати, але що відбувається, коли ви відкриваєте третє око?
Семра Хаксевер описує третє око у своїй книзі “Книга магії мами Мун” як чакру, яка допомагає вам взаємодіяти зі своєю внутрішньою мудрістю.

Вона пише: “Знання – сила як всередині, так і зовні”.

Різні традиції, духовності та релігії мають свої власні уявлення про третій оці, тому не існує єдиного визначення цієї концепції.

Якщо ви говорите про третє око як про одну з чакр, які використовуються в безлічі різних практик медитації або в ранніх індуїстських традиціях, третє око може бути заблокований.

Значення третього ока

Семра пояснює у своїй книзі: “Кожна чакра пов’язана з емоційною, фізичної та духовними сферами вашому житті. Вони поглинають і фільтрують всі ваші думки, дії та поведінку, вбирають і реагують на людей і енергію навколо вас. Коли ми вступаємо в контакт з негативною енергією, стресами та проблемами повсякденного життя, є велика ймовірність, що енергетичні поля ваших чакр могли кружляти понаднормово. Коли це відбувається, ці портали магічної енергії можуть трохи забитися і нагрітися “.

Блокування чакри, особливо коли мова йде про чакри третього ока, може змусити вас поводитися нестандартно або негативно вплинути на ваше життя.

Семра сказала, що чакра третього ока може бути заблокована, коли ви стикаєтеся з замкнутістю, вдаєтеся їй або не користуєтеся інтуїцією.

Ви можете відчувати відсутність мети, віри в себе або просто повний застій.

Бо же відкрити третє око або очистити блокування? А що відбувається, коли ви його відкриваєте?

Третє око розташований на лобі трохи вище брів.

Третє око

Ви коли-небудь мали рацію? Або як щодо випадків, коли ви просто знаєте, що не повинні нікуди йти чи зв’язуватися з конкретною людиною, і це було правильним вчинком?

У всіх цих ситуаціях ви використовували свій третє око. Найчастіше проявляючи таку поведінку, ви зберігаєте цей портал відкритим і звикаєте активувати його.

Якщо ви продовжуєте приймати неправильні рішення, щосили намагаєтеся прийняти рішення, збиті з пантелику, тривожні, забудькуваті або відчуваєте стресові головні болі або безсоння, ваш третє око, ймовірно, заблокований або закритий.

Як відкрити чакру третього ока

Семра рекомендує взяти 50 мл олії-носія, такого як кокосове масло, оливкову олію, масло Аргана або соняшникову олію, і змішати його з 10 краплями ефірного масла лаванди та п’ятьма краплями ефірного масла сандалового дерева.

Змішайте масла в маленькій скляній пляшці з кришкою-піпеткою, візьміть масло і втирайте його між бровами.

Тримайте аметист, обсидіан або кристал лазуриту, поки ви це робите, і починаєте налаштовуватися на себе, щоб побачити, які повідомлення приходять.

Повторюйте мантру: “Я чую свій внутрішній голос і довіряю йому”.

Семра порадила: “Визуализируйте світло індиго, що виходить із вашого третього ока і ведучий вас до питань, на які ви шукаєте відповіді”.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.