Вчинки дідів та долі онуків: як сіра карма “поганців” впливає на дітей – три історії, які мружать очі

Історія знає чимало випадків, коли вчинки предків залишають довготривалий відбиток на долях їхніх нащадків. Карма, як невидима сила, здатна впливати на життя майбутніх поколінь.

Розглянемо три історії, які демонструють, як гріхи дідів можуть відгукнутися у долях онуків.

Вчинки батька султана Сулеймана і доля Джихангіра

Батько Сулеймана, султан Селім I, був жорстоким правителем, відомим своїми кровопролитними війнами та безжалісними рішеннями. За для того, щоб отримати престол, вбив не тільки свого батька, але й рідних та двоюрідних братів, племінників віком від 5 років. У стосунках віддавав перевагу хлопчикам-кастратам, яких у нього був цілий гарем.

Принц Джихангір, син Сулеймана, народився з фізичними вадами, що стало важким випробуванням для всієї родини. Існує думка, що це було своєрідне прокляття, спадщина від діда, яка знайшла своє відображення в долі невинного онука.

Прокляття роду Кеннеді

Родина Кеннеді – одна з найвідоміших та найвпливовіших родин в історії США. Проте їхня історія також оповита численними трагедіями, які багато хто пов’язує з так званим “прокляттям Кеннеді”. Джозеф П. Кеннеді, патріарх родини, був відомий своєю безкомпромісністю та жорсткістю у справах, що іноді межувало з аморальністю. За часів гітлеризму він був ярим антисемітом.  Його вчинки та методи досягнення влади залишили свій відбиток на долях його дітей та онуків.

Від вбивств президента Джона Ф. Кеннеді та сенатора Роберта Кеннеді до численних трагічних випадків з онуками (потонули, загинули в катастрофі, стали наркоманами) – усі ці події змушують замислитися про можливий кармічний зв’язок.

Кармічні історії. Джихангір та покоління клану Кеннеді. Скриншот фото з Мережі

Сучасна історія

Зараз в мережі можна також знайти багато прикладів карми, яку надають читачі.

Так один з них описує події та людей свого села. Місцевий дід мольфар вирішив використати свою магію, щоб знищити сусідів, з якими ворогував. Ті, своєю чергою, прокляли його та 7 наступних його поколінь. Все село надалі було свідком трагедій його нащадків. Ніхто з них не знайшов ні спокою, ні гармонії у житті.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.