Людина, що йде по хмарах: що побачили пасажири літака і відобразили це на фото?

Пасажири літака побачили фігуру людини, який йшов по хмарах. Це їх здивувало. До того ж літак летів над рівнем Землі на висоті 10 тисяч метрів.

Бувають різні неймовірні історії, які бачать люди. Вони не можуть пояснити це, але вірять своїм очам.
Іноді, коли людина бачить щось неймовірне і потім розповідає іншому то, є велика ймовірність, що йому ніхто не повірить, настільки неординарний може бути розповідь.

Але ще більше вражає людей коли людині вдається зафіксувати на фото ця подія. Люди можуть сказати звичайно, що це фотошоп або вдала підробка. Так до цього часу йдуть суперечки чи існує лохнеське чудовисько. Чи є ця загадкова Нессі?

Хоч є безліч фотографій і підробок вже доведених, але легенда живе і періодично спливають нові фото і свідчення свідків. Вірити цьому чи ні вирішує кожен сам.

Ось і зараз пасажирами літака, який слідував за маршрутом Відень – Лондон був зображений цікавий факт. Вони побачили фігуру людини, який йшов по хмарах. Це їх здивувало. До того ж літак летів над рівнем Землі на висоті 10 тисяч метрів.

Ніхто з пасажирів не міг зрозуміти яким чином ця людина там виявився чи це був якийсь оптичний обман. Але тоді який? Ніхто не міг пояснити та щось сказати зрозуміле. Все не розуміли що це.

Як людина може виявитися на такій висоті. І найголовніше він не просто стоячи, а йшов! Логічно це було незрозуміло. З таким люди зіткнулися вперше. Пілоти літака, які часто літали по цьому маршруту, також ніколи такого не бачили.

Деякі люди думають, що можливо це невідома форма життя або щось Божественне.

Поки розгадки та конкретних припущень, які могли б пояснити це – немає.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.