Народився хлопчик із зайвими пальцями

У Китаї з'явився на світ хлопчик з патологією.

Несподіваний діагноз поставили китайській дитині, коли вона вже народилася. Під час вагітності ніхто навіть не підозрював, що щось може бути не так. Навіть лікарі вчасно нічого не помітили. У новонародженого хлопчика 31 палець. Малюк має п’ятнадцять пальчиків на руках і шістнадцять на ногах. Крім цього, також – дві долоні на обох руках, але вже без пальців.

Дитину звуть Хонхон, його батьки дуже хочуть йому допомогти. Лікар із Хунань, що в Китаї, попереджає, що це дуже складна операція.

Таку патологію називають полідактилія. Це відхилення, при якому людина народжується з додатковими фалангами пальців. Зустрічається дефект вкрай рідко, десь один з тисячі людей буде з таким захворюванням.

У мами Хонхона також є додаткові пальці на всіх кінцівках. Жінка боялася, що майбутня дитина теж буде страждати. Тому багато разів проходила обстеження в клініках Китаю. Клініка за клінікою, але всі лікарі в один голос говорили, що хлопчик здоровий.

Китайська дитина народилася з важкою полідактилією. На ногах по 8 пальців. На одній руці теж 8, на інший – 7 пальців.

Лікар з Китаю повідомив батькам, що хлопчик може в три місяці не перенести анестезію. Операція потрібна, але зроблять її, коли Хонхон підросте. Приблизно в 1,5-2 роки можна робити, потрібно щоб кістки до кінця сформувалися.

Така операція не дешева. Вона коштує приблизно сотні тисяч юанів. Батьки Хонхона з усіх сил намагаються зібрати гроші для сина.

Один юань (1 ¥) дорівнює 3-м гривням 51 к (3, 51 ₴).

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Незвичайні молодята з різницею у віці 34 року: як їм вдалося зберегти шлюб?

Нагадаємо, закордонні зірки, що не закінчили школу, але стали успішними.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.