Незвичайні молодята з різницею у віці 34 роки: як їм вдалося зберегти шлюб?

Нестандартний шлюб пережив суспільний осуд.

Навіщо вона це зробила? Спитала б більшіть. Але у них дійсно любов. Лінда вийшла заміж за 17-літнього хлопця, їй тоді було 51 рік.

Вони познайомилися на курсах в автошколі. Джек, тоді майбутній чоловік Лінди, навчався керувати автомобілем. І його інструктором якраз стала вона.

Лінда була розлучена і мала двох дітей. Розчарувавшись в попередньому шлюбі, вона вже не сподівалася зустріти того самого чоловіка. Але її учень відразу їй сподобався. Джек відповідав взаємністю. Вони багато розмовляли і про життя, і про водіння. У них було багато спільного, тому відносини переходили на інший рівень.

На той момент Джей зустрічався з ровесницями, але таких почуттів не відчував. Хлопець, зібравши всі думки, запросив жінку на перше побачення.

Лінда боялася, що близькі хлопця не зрозуміють його вибору. Та й собі вона довго не могла зізнатися, що дійсно любить його. У підсумку вирішила погодитися на романтичну зустріч.

Мати і батько молодого хлопця були вражені такій обраниці сина. Адже вона старша за них на десять років. Вони не сприйняли цю ситуацію і намагалися розірвати такі стосунки. Батьки сподівалися, що син отямиться. Але через вісім місяців Джей запропонував Лінді вийти заміж.

Такий союз не прийняли і діти Лінди. Дівчинці було 13 років, а хлопчикові – 17 років. Вони не розуміли, як їх майбутній «батько» може бути майже їхнім ровесником.

Минуло 18 років і Лінда з Джеєм разом. Тепер йому 36 років, їй – 69 років.

Складно було зберегти сім’ю, коли всі навколо засуджують. Але любов перемогла і їм вдалося залишитися удвох. Лінда дуже хотіла дитину від Джея, але хлопець, спираючись на свою молодість, не захотів ставати батьком.

Зараз сімейна пара відкрила невелике кафе і пекарню. Вони щасливі, що вік не зміг стати між двома серцями. Джей став турботливим чоловіком і допомагає ростити онуків Лінди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Уже не найтовстіший: хлопчик важив 192 кг

Нагадаємо, вечірня молитва на удачу: Читати тільки, коли сонце сіло за горизонт.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.