Грає на нервах: папуга співає на зло сусідам

Папуга співає оперні арії.

Британка Кент Кетрін Сирл із села Сил використовує свого папугу проти сусідів. Ще в 2004 році вона не дає їм спокійно жити. «Воювати» почали через місця на парковці. Після тієї суперечки 81-річна жінка регулярно завдає шкоди своїм «улюбленим» сусідам. Пенсіонерка, крім того що наносила матеріальні збитки чужим автомобілям, вона ще навчила співати свого папугу. Птах виконує оперні арії. Чесно кажучи, пісні не для всіх. Коли сусіди відпочивали у дворі, бойова Кетрін відкривала вікна і двері, щоб вони «насолоджувалися» прекрасним співом пернатого.

Кент Кетрін підкладала гвоздики під  колеса сусідських машин. Її навіть знімала камера, але це зовсім не зупинило жінку.

Опонентів пенсіонерки звуть Лідія і Пол Епплтон. Вони скаржаться, що їм ніхто не хоче повірити. Лідія говорить: «Коли ми розповідали людям, що їй 81 рік, вони сміялися. Думали, що це жарт».

Сімейна пара звернулася за допомогою до суду. Суддя призначив пенсіонерці сімдесят днів умовного тюремного ув’язнення. Також заборонив ображати і псувати майно інших людей.

Пенсіонерка тепер за свої дії і за спів папуги винна штраф. Кетрін потрібно виплатити 779 фунтів (майже двадцять п’ять тисяч гривень).

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Чорний кіт з незвичайними вухами виглядає сумним

Нагадаємо, как красиво подати звичайне куряче філе?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.