Грає на нервах: папуга співає на зло сусідам

Author name 28 Лютого 2020 в 21:02

Поділитися статтею

Папуга співає
Папуга співає

Папуга співає оперні арії.

Британка Кент Кетрін Сирл із села Сил використовує свого папугу проти сусідів. Ще в 2004 році вона не дає їм спокійно жити. «Воювати» почали через місця на парковці. Після тієї суперечки 81-річна жінка регулярно завдає шкоди своїм «улюбленим» сусідам. Пенсіонерка, крім того що наносила матеріальні збитки чужим автомобілям, вона ще навчила співати свого папугу. Птах виконує оперні арії. Чесно кажучи, пісні не для всіх. Коли сусіди відпочивали у дворі, бойова Кетрін відкривала вікна і двері, щоб вони «насолоджувалися» прекрасним співом пернатого.

Кент Кетрін підкладала гвоздики під  колеса сусідських машин. Її навіть знімала камера, але це зовсім не зупинило жінку.

Опонентів пенсіонерки звуть Лідія і Пол Епплтон. Вони скаржаться, що їм ніхто не хоче повірити. Лідія говорить: «Коли ми розповідали людям, що їй 81 рік, вони сміялися. Думали, що це жарт».

Сімейна пара звернулася за допомогою до суду. Суддя призначив пенсіонерці сімдесят днів умовного тюремного ув’язнення. Також заборонив ображати і псувати майно інших людей.

Пенсіонерка тепер за свої дії і за спів папуги винна штраф. Кетрін потрібно виплатити 779 фунтів (майже двадцять п’ять тисяч гривень).

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Чорний кіт з незвичайними вухами виглядає сумним

Нагадаємо, как красиво подати звичайне куряче філе?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею