У Дагестані хлопчикові з бідної сім’ї подарували квартиру за його працьовитість

Дагестанській хлопчик щодня допомагав своїй мамі-прибиральниці підмітати вулиці. Ви не повірите, що зробив мер міста, коли дізнався про це.

Дев`ятирічний Амір мусив допомагати матері, адже їхня багатодітна родина жила дуже бідно, у маленькій квартирі, яку вони знімали, навіть не було опалення та гарячої води.

Він щодня прибирав вулиці міста перед тим, як піти до школи, і мав лише одне бажання – заробити грошей та купити квартиру для своєї матусі.

Про працьовитого хлопця написали у газеті, і невдовзі про нього дізнався мер міста. За наполегливу працю і любов до своєї родини хлопця чекала винагорода, про яку він не міг і мріяти – його мамі вручили ключі від нової двокімнатної квартири з усіма зручностями.

Самого ж Аміра мер міста призначив своїм помічником.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Чорний кіт з незвичайними вухами виглядає сумним

Нагадаємо, как красиво подати звичайне куряче філе?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Матеріал підготувала Ганна Кошева

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.