Кіт – Xherdan Sphynx Cat стає новою духовною твариною в Інтернеті

Безволоса кішка з Швейцарії завойовує прихильників своєю екстремальною зовнішністю та чарівною індивідуальністю.

Безволоса кішка зі Швейцарії завойовує прихильників своєю екстремальною зовнішністю та чарівною індивідуальністю.

Кіт сфінкс в Рюті, Швейцарія, стає сенсацією Інтернету завдяки його незвичайними зморшками та постійно дратівливому виразу обличчя.

Деяким кішка Шердан може здатися страшною, але це була любов з першого погляду до його власника, Сандрі Філіппі, яка усиновила його шість років тому, коли він був кошеням.

“Коли я вперше побачив його, він відразу ж вкрав моє серце”, – сказав Філіппі агентству новин Caters. “Він змушує мене та інших людей постійно сміятися і це найпрекрасніше, що є. Я так неймовірно гордий. Він просто такий унікальний”.

Екстремальний зовнішній вигляд Xherdan може налякати деяких людей, але Філіппі каже, що він такий милий, що навіть самий наляканий чоловік любить його після того, як вони зустрічаються один з одним і поспілкуються.

Відразу у людини змінюється ставлення до тварини та вона розуміє, який це доброзичливий кіт.

“Він дуже товариський, багато нявкає і всім цікавиться. Мені цікаво спостерігати за ним коли він схвильований, коли він голодний, коли грає, або коли він обіймається і засинає”, – сказав Філіппі.

Філіппі не єдиний, у якого прокинулася величезна любов до Шердану.

Сторінка в Instagram, присвячена йому, має понад 25 000 передплатників.

Зовнішність Шердана може бути унікальною, але його особистість відповідає його породі. Сфінкси відомі своїм розумом, екстравертірованноми особистостями, великою енергією і звичкою дарувати своїм власникам любов.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.