Український фотопроект: Як виглядає спільний сон тата з сином, у яких померла дружина і мама

Author name 27 Лютого 2020 в 12:02

Поділитися статтею

Мама спить з дитиною
Мама спить з дитиною

Український фотограф зняв перші роки життя свого сина.

Одного разу родина Хоменко удочерила чотиримісячного хлопчика. Чоловік Олександр займає посаду фоторедактора в виданнях depo.ua і Ukraїner, і працює також фотокореспондентом. Також роботи українського фотографа представлені в різних виданнях: Deutsche Welle, The Guardian, The Daily Signal, Wall Street Journal.

Якось чоловік побачив сплячих своїх рідних. Його дружина і син виглядали, як ніби-то зовсім чужі. Це його зацікавило і він вирішив зафіксувати їх сон на фотографії.

Фотограф впевнений, що уві сні ми можемо побачити справжні наші відносини і почуття. Зрозуміти, наскільки низький або високий рівень довіри між партнерами або дітьми і батьками.

Олександр Хоменко знімав майже 1,5 року і помітив як відносини матері і дитини змінювалися. Дійсно по фотографіях видно, що мама зблизилася з сином, що він відчуває любов і турботу.

Несподівано прийшло горе. Його дружини не стало і він з малюком залишився один на один. Чоловік вирішив продовжувати свою справу. Тепер замість мами біля хлопчика і засипав, і прокидався батько.

Вдівець вважає: «Смерть – тільки побічна тема «Пробудження». Ця історія від початку замислювалася як спроба притчі про Любов – універсальної оповіді, де є просто безіменні Дитина, Жінка і Чоловік, на місці яких міг би опинитися будь-хто.  Адже у кожного з нас знайдеться своя історія про любов».

Олександр хотів вивчити і зрозуміти відносини між минулим і майбутнім, між живими і мертвими, між пам’яттю і реальністю. Фотографії залишаються в нашій пам’яті і змушують задуматися. Здавалося б, як такі дрібниці (сон, положення тіла, емоції на обличчі) можуть дуже багато розповісти нам про нас і наших близьких. Адже правда, що уві сні не можна збрехати.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Жінка «проспала» 27 років свого життя

Нагадаємо, найкрасивіші жінки за версією журналу Maxim.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею