На інвалідному візку Києвом проїхалась….панда

Вона перевірила, наскільки вільно містом можуть пересуватися люди на візках. Результати шокували.

Суспільна організація «Доступно.UA» вирішила перевірити, які умови створені у Києві для людей з обмеженими можливостями. Щоб привернути увагу до своєї акції, головного перевіряючого перевдягли у костюм панди. Інспектували наявність та зручність пандусів, працездатність ліфтів у громадських місцях тощо.

Панда

Панда перевірила залізничний вокзал, станції метро, підземні переходи, парковки та сходи у міських парках. На превеликий жаль, результати виявилися невтішними: пандуси для пересування маломобільних людей є далеко не скрізь, де вони мають бути. А навіть якщо вони є, у більшості випадків користуватись ними незручно, а подекуди взагалі неможливо.

Залишається сподіватися, що міська влада зверне увагу на цю проблему і подбає про справді доступне середовище для маломобільних людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Чорний кіт з незвичайними вухами виглядає сумним

Нагадаємо, как красиво подати звичайне куряче філе?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Матеріал підготувала Ганна Кошева

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.