Договірняк? Фаворити Холостячки Ксенії Мішиной Андрій Рибак і Олександр Еллерт засвітилися удвох в барі (фото)

Author name 7 Грудня 2020 в 09:12

Поділитися статтею

Претенденти на серце Ксенії Мішиной
Претенденти на серце Ксенії Мішиной

Популярне шоу “Холостячка” на СТБ впевнено рухається до завершення. Після 7-го випуску претендентів залишилося лише троє.

Несподівано для всіх Ксенія в 7 випуску додому відправила Євгена Ковтуненко, хоча все його вважали фаворитом серед інших. Натомість Андрій Рибак, який сам зізнався в обмані, пов’язаному з тим, що у нього за межами проекту є дівчина Аліна, якій він пообіцяв не закохуватись в Мішину, як не дивно, залишився.

Душевна розмова Ксенії та Андрія
Душевна розмова Ксенії та Андрія

Ксенії навіть довелося виправдовуватися перед глядачами, чому вона так вчинила. Дівчина пояснила, що керувалася тільки своїми почуттями – до Євгена Ковтуненко у неї тільки нескінченне повагу і дружнє ставлення, вона відчувала, що у нього на першому місці все-таки бізнес, а не любов. А ось Андрій був настільки щирим у своєму визнанні-покаянні, що холостячка не змогла не дати йому ще один шанс.

Їх трьох що залишилися найвірогідніший кандидат на наступний виліт – Олексій Трегубенко, якось мляво він намагається завоювати прихильність Ксенії. Хоча глядачі в коментарях в офіційному мікроблозі “Холостячки ” пишуть, що краще вигнати Андрія.

А тут новий привід для обговорення Андрій і Олександр удвох мило посиділи в барі. Виставлене Андрієм фото в Інстаграм відразу стало предметом для мемів – коментарі казкові.

Андрій Рибак і Саша Еллерт в барі
Андрій Рибак і Саша Еллерт в барі

Шанувальники шоу пишуть:

Голубки

Навіщо вам Мішина? Вам і вдвох добре!

Краща пара на проекті

У відповідь Андрій вибухнув довгим постом про різницю між дружбою і почуттями. Він вважає, що неможливо і дружити, і любити одночасно. З Сашею вони давні друзі і періодично влаштовують такі дружні посиденьки. А ось в боротьбі за серце Ксенії вони суперники, але це не скасовує їх дружбу.

Але підписчики засумнівалися у щирості Андрія – як двоє друзів можуть любити одну дівчину без ревнощів і страждань. Деякі взагалі засумнівалися в чистоті помислів обох чоловіків:

 ""

Чекати розв’язки вже недовго. А так як Ксенія зізналася, що вона на проекті знайшла свою любов, один з трійці точно буде переможцем.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею