Таюне в обтягуючому комбінезоні зібрала на собі всі погляди: дружина Олега Винника і не таке вміє

Author name 11 Грудня 2020 в 14:12

Поділитися статтею

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Таїсія Сватко, вона ж Таюне, вийшла на сцену в чорному шкіряному комбінезоні і звернула на себе всі погляди. Передбачувана дружина Олега Винника вразила фанатів.

2020 рік видався складним для всіх без винятку — хтось втратив роботу, хтось підірвав здоров’я, а ось артисти в своїй більшості залишилися без левової частки запланованих гастролей. Причиною всьому стала пандемія коронавірусу, яка внесла серйозні корективи в звичне життя.

Всеукраїнський тур Олега Винника «Безумна любовь» теж вийшов не таким масштабним, як повинен був бути, але менш душевним він від цього не став.

Таюне і Олег Винник
Таюне і Олег Винник

Артист вирішив зібрати в одному альбомі фотографії з усіх проведених концертів в Facebook, щоб шанувальники і шанувальниці в будь-який момент могли їх переглянути і зануритися в ту теплу атмосферу. Разом з тим виконавець хіта «Вовчиця» підбадьорив фанатів, сказавши, що продовження буде в наступному році.

Найбільше захоплених коментарів зібрали фото, на яких в кадр разом з Олегом потрапила і Таюне, а її шкіряний комбінезон не залишив байдужим нікого.

Таюне и Олег на сцене
Таюне і Олег на сцені
Кадр с концерта Олега Винника
Кадр з концерту Олега Винника
Таюне привела всех в восторг своим кожаным комбинезоном
Таюне привела всіх в захват своїм шкіряним комбінезоном

Втім, не можна не відзначити, що вони дійсно красиво виглядають один з одним. Незважаючи на те що публіка вже давно приписує їм роман, український натуральний блондин не поспішає вносити ясність у ситуацію.

Протягом усієї своєї кар’єри співак тримає подробиці особистого життя в таємниці, вважаючи, що любов слухачів потрібно завойовувати творчістю, а не інтригами. Таїсія теж утримується від коментарів на цю тему. Так чому ж в мережі про них постійно говорять, як про подружжя?

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Справа в тому, що куди б Винник не поїхав, де б він не виступав, Сватко практично завжди знаходиться поряд з ним. Всі ці роки вона залишається бек-вокалісткою і не планує виходити на передній план, хоча творчі можливості для цього у неї точно є. Про таку надійну підтримку багато хто може тільки мріяти.

А ось дружина DZIDZIO втомилася ховатися в тіні знаменитого чоловіка — тепер вона сольна співачка, яка практично наступає йому на п’яти. Детальніше про це читайте тут.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею