У мережі з’явилося зворушливе фото Олега Винника і Таюне з сином: зразкова сім’я

Author name 6 Січня 2021 в 20:01

Поділитися статтею

Олег Винник потрапив на обкладинку відомого журналу
Олег Винник потрапив на обкладинку відомого журналу

Дружиною Олега Винника багато хто вважає його бек-вокалістку Таюне, проте вони самі цього не підтверджують. Саме тому їх особисте життя так цікавить шанувальників.

Герої нашої сьогоднішньої статті знайомі ще зі студентства. Тоді ж, як подейкують жителі рідного села Олега, пара зіграла пишне весілля, а незабаром у них народився син Юліан. Хлопчик живе і вчиться в Німеччині, як раз там Винник починав свою творчу кар’єру в мюзиклах.

Чи можуть Винник і Таюне біть парою, згідно сумісності їх імен?
Таюне і Винник

На питання журналістів співак відмовчується і каже, що хоче цікавити публіку виключно творчістю.

Таїсія Сватко (справжнє ім’я бек-вокалістки) теж мовчить, а оскільки ніяких офіційних відомостей на тему сім’ї від артистів немає, все це лише домисли. Проте, фанати не перестають вірити і сподіватися, що насправді так все і є.

Олег Винник анонсував свій концерт в новорічну ніч: Таюне буде з ним
Олег Винник і Таюне на новорічному концерті

Втім, в це легко повірити, адже Таїсія завжди супроводжує виконавця хіта “Вовчиця” на гастролях, а ще вона його надійний тил і підтримка на сцені.

З огляду на величезний інтерес аудиторії до чи не найбільш загадкової пари українського шоу-бізнесу, в соціальних мережах регулярно з’являються пов’язані з ними фанатські фото. На цей раз шанувальники втілили всі свої надії в одному новорічному знімку, де Олег і Таюне зображені як сімейна пара, а на руках у Винника сидить їх маленький син — теж блондин.

http://www.instagram.com/p/CJZAl4fhiZB/

Звичайно, коментатори залишилися в захваті від побаченого:

  • “Гарненький”;
  • “Фото просто супер!”;
  • “Гарна сім’я”.

А ось з ким у головного вовка країни насправді був роман, ви можете дізнатися з наступного відео на YouTube-каналі “Одна Минута”:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею