На честь Дня народження Тараса Шевченка розлучена телеведуча Соломія Вітвіцька прочитала його вірш

Author name 9 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька

Як відомо, 9 березня народився відомий український поет Тарас Григорович Шевченко. Його творчість – неоціненне надбання українського народу.

Відома телеведуча і зірка каналу 1 + 1 Соломія Вітвіцька, яка недавно викликала скандал гучним розлученням зі своїм чоловіком Владом Кочетковим, вирушила напередодні восьмого березня з подругами в Одесу. Там, на березі Чорного моря, вона зачитала один з легендарних творів Шевченка “Садок вишневий коло хати “.

Йдучи прямо по березі, Соломія Вітвіцька з розпущеним волоссям і яскраво червоними губами декламувала вірш

“З Днем народження, Шевченко! Море гармонійно мені акомпанувало. Я знаю цей вірш з років п’яти. Папа був ініціатором, щоб ми з братом навчалися добре розповідати поезію і ми з @vitvitskyy старалися! Коли нам здавалося, що більш ідеального декламації і бути не може, тато все одно знаходив що підказати. Дивно, але саме цей вірш я пам’ятаю краще за всіх з тих, що вчила протягом усього життя і можу розповісти, якщо мене навіть розбудити вночі. А кожен раз коли його розповідаю, спливають дитячі спогади “,

– зворушливо зізналася Соломія.

https://www.instagram.com/p/CMMGsmSniJY/?igshid=y9v72spbttra

На відео Соломія Вітвіцька йде в однотонному кремово-бежевій сукні, яке закриває їй коліна, а поверх надітий плащ кольору металік. Губи телеведуча вирішила виділити собі яскравою червоною помадою.

У коментарях фанати творчості “Кобзаря ” захоплювалися, наскільки атмосферно Соломія Вітвіцька прочитала цей твір.

Нагадаємо, в січні 2021 року Вітвіцька на всю країну оголосила про те, що розлучається зі своїм чоловіком Владом. Причину розбрату в сім’ї не назвала, але зазначила, що офіційно ЗАГС розвів їх ще восени 2020 року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею