Співачка Лоліта вперше чесно озвучила невтішний діагноз своєї дочки – сльози навертаються

Author name 18 Липня 2021 в 10:07

Поділитися статтею

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

У співачки Лоліти є доросла дочка з незвичайною зовнішністю. Фанати довго гадали, що сталося з дитиною.

Яскрава і розкріпачена співачка Лоліта в життя несе важкий хрест: виховання особливою дочки. 22-х річна дівчина веде непублічну життя і дуже рідко навіть з’являється з матір’ю на фото.

Незвичайна зовнішність дитини наштовхувало шанувальників на різні думки, щодо її здоров’я, а Хейтер і поготів – на критику і відверті образи. Ось як виглядає дочка Лоліти Мілявської:

Дівчинка народилася в шлюбі з Олександром Цекало, але виховує Єву переважно співачка сама. Довгий час на всі питання про хвороби дитини артистка говорила, що все з дівчинкою в порядку, а зовнішність – всього лише даність природи.

Олександр Цекало і Лоліта Мілявська з новонародженою дочкою
Олександр Цекало і Лоліта Мілявська з новонародженою дочкою

Але недавно виданню StarHit Мілявська вперше зізналася в тому, що насправді її дівчинка серйозно хвора.

“Я не з тих, хто хотів дітей. Напевно, на рівні підсвідомості це відчувала. Що стосується Єви, то у нас є проблема. Через недоношеності. Це не аутизм, а синдром Аспергера. Його поставили не так давно “, – повідомила артистка.

Так само Лоліта розповіла, що спостерігає і інше відхилення у коханої Єви: виявляється дівчинка, відчуває зацикленість на предметах, а ще вона дуже емоційно переживає, якщо бачить, що її мама сумує.

Зірка згадувала, як її дитина плакала, слухаючи за лаштунками сумні пісні з репертуару. В іншому Єва – звичайна дівчина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею