Катерина Репяхова образилася на журналістів і влаштувала лайка у себе в Інстаграме: “Ви самі – дно “

Author name 18 Липня 2021 в 21:07

Поділитися статтею

Віктор Павлик та Катя Репяхова
Віктор Павлик та Катя Репяхова

Родина Віктора Павлика вже давно під пильною увагою ЗМІ. Катерина Репяхова вперше висловилася про статті, які пишуть про її життя.

Катерина Репяхова стала об’єктом інтересу ЗМІ після одруження з Віктором Павликом. Тему нерівного шлюбу в минулому році не обговорював тільки ледачий. Зараз інтерес до персони жінки не вщухає. Тим більше, товариська і відкрита Катя сама із задоволенням розповідає про життя, відносинах зі співаком і показує свою сім’ю.

Нарешті дружині зірки недоїли, що деякі новини про неї виходять за рамки пристойності – обговорюють іноді навіть те, в чому пішла Репяхова в магазин.

Молода мати вирішила себе відстояти:

“Звертаюся до журналістів, які прописалися на моїй сторінці з метою очорнити мене і мою сім’ю. Я скажу вам одне, ваша професія – дно.
І ви самі – дно “, – гнівно написала Катерина Репяхова.

У Сторіс показала молода жінка приклад статті, яка її вкрай обурила.

Катя Репяхова

Дружині Павлика не подобається, коли перекручують факти.

Так само новоспечена зірка зазначила, що незважаючи на заголовки і тексти, вона все ще вірить в адекватність людей. У піку всім критикам Репяхова зазначила, що в її родині – все в порядку. 6 років любові і відносин святкуватиме пара в цьому році. Не забула згадати так само блогерша і про те, що сім’я продовжила свій рід в 2021.

Мала на увазі дружина Віктора Павлика те, що у них нарешті з’явився синок. Нагадаємо, співак став батьком вже в 4-й раз.

Маленький хлопчик Міша народився 15 червня і вже навіть встиг відсвяткувати свій перший місяць життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею