Катерина Репяхова поскаржилася на безсоння і коліки: “Схоже більше на нервовий тик ” – труднощі материнства

Катерина Репяхова і Віктор Павлик стали щасливими батьками 15 червня 2021 року. Але виховання дитини - це завжди важка праця.

Катерина Репяхова – молода мати. Дівчині ледь перевалило за 25, коли вона дізналася, що скоро подарує своєму чоловікові малюка. Пізніше з’ясувалося, що первісток буде хлопчиком. Майбутні батьки вже відразу знали, як назвуть дитинку і чекали його з нетерпінням.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова
Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Маленькому Міші виповнився вже місяць. Він росте, їсть, і як всі немовлята приносить мамі перші турботи. Катя активно займається дитиною і навіть показує в сторіз, як заколисує малюка.

Катерина Репяхова

“Схоже більше на нервовий тик “, – написала дружина Віктора Павлика.

Скаржилася в сторіз Катя і на безсоння.

Тепер у Михайла в житті додалося ще проблем: у дитини почалися коліки. Мама відразу побігла в аптеку, щоб полегшити синові ці перші труднощі.

У Миши Павлика почалися коліки

“Купили ще одні краплі від сліз. Передплатниці сказала, що це чудо “, – написала Репяхова.

Чи допомагає Віктор Павлик з вихованням дитини?

Варто зазначити, що для Віктора Павлика це вже четверта дитина. Батько вже знає, що таке коліки, ріжучі зуби і безсонні ночі.

Артист разом зі своєю дружиною ділить обов’язки по догляду за маленьким Мішею. Катерина відзначала, що Віктор Павлик допомагає готувати і прибирати в будинку.

Віктор Павлик миє під’їзд

Обов’язки ділить з досвідченим батьком його теща. Мама Каті Репяховой переїхала з Дніпра до Києва, щоб полегшити доньці перші місяці життя з малюком.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.