У Тіни Кароль перуку? Як виглядає зірка, коли залишається вдома і повністю виходить з сценічного образу

Author name 25 Липня 2021 в 22:07

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль завжди виглядає в кадрі і на сцені чудово. Настільки хороша зірка, що можна навіть засумніватися, чи всі в її красі натурально?

Тіна Кароль – супервідомої співачка сучасності. Артистка виступає 15 років на сцені і це роки завзятої праці і роботи над собою.

Зараз співачці 36 років і вона може дати фору молоденьким дівчатам своєю красою.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Проте, цікаво подивитися, як виглядала співачка в молодості і що змінилося в її образі. Дуже цінними кадрами поділилися фанати зірки і відзначили на відео Тіну.

Поп-діва позує перед камерою без макіяжу і з божевільною зачіскою. Своє волосся кольору попелястого блонда вона зібрала в завзяту пальмочку.

Крім кольору волосся – нічого не змінилося в Тіні. Вона все так само струнка, зберегла витончені риси обличчя і пухкі губи.

У своєму нинішньому образі артистка намагається так само слідувати натуральності. Довелося відмовитися навіть від блонда.

Нова фотосесія Тіни Кароль
Нова фотосесія Тіни Кароль

У Тіни ще з дитинства зберігся золотистий колір волосся. Чому ж вона його вирішила “витравити ” яскравим білим відтінком – невідомо. Так само намагається Кароль використовувати навіть на зйомках інтерв’ю мінімум макіяжу.

Улюблений колір помади співачки – червоний. Вона не раз розповідала, що вибрала яскравий відтінок для того, що б відволікати глядача від заплаканих очей.

Нині ж Тіна наважилася менше використовувати червоний відтінок в макіяжі. Вона ще зберігає пам’ять про Євгеном Огіром, але з кожним роком біль вщухає.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею