(Відео) Слоненя на радощах розтоптав святковий торт

Author name 22 Жовтня 2021 в 10:10

Поділитися статтею

Хоч торт був пом’ятий і потоптали, але слоненя і слониха його з апетитом почали їсти. Відео зі слоненям набрало багато переглядів і коментарів у соцмережах.

Тварини іноді бувають такі милі та кумедні. Особливо людям подобатися як поводяться дитинчата звірів. Вони такі безпосередні та частини викликають посмішки у всіх.

Бувають звичайно і курйозні ситуації при яких люди не можуть навіть утриматися від сміху.
Особливо розумними та кумедними вважаються маленькі слоненята.
Вони можуть таке влаштувати, що в голові не вкладається.

Слоненя зі слонихою

На острові Самуї, Таїланд недавно було урочиста подія. Для маленького слоненяти і його бабусі був приготований торт з нагоди свята. Покликали слониху і маленького слоненяти. Слоненя швидко підійшов до святкового торта, потім потоптався по ньому і тільки після цього почав їсти.

Це відео розмістили в соціальних мережах. Один з користувачів соцмереж написав, щоб бабуся зупинила маленького слоненяти.
Хоч торт був пом’ятий і потоптали, але слоненя і слониха його з апетитом почали їсти.
Відео зі слоненям набрало багато переглядів і коментарів у соцмережах.

Деякі помітили, що у цього слоненяти терпляча бабуся, яка дозволила слоненяті так вчинити та побалуватися зі святковим тортом.

Для інформації: заповідником пропонується послуга, щоб відвідувачі нагодували тварин, а потім ці відвідувачі отримають особисті відео, де вони годували різних тварин.
Це цікаво для відвідувачів і корисно і ситно для тварин. До теж у відвідувачів залишається на пам’ять веселе і яскраве відео.

Як вам сподобалося відео зі слоненям?

Щасливого і відмінного дня вам!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею