Відома телеведуча зізналася, що її зґвалтували у дитинстві

Author name 27 Квітня 2020 в 16:04

Поділитися статтею

Маша Малиновська
Маша Малиновська

Про це Маша Малиновська розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Російська телеведуча Маша Малиновська відреагувала на слова Регіни Тодоренко, яка висловила свою позицію щодо насильства. Зокрема, Тодоренко заявила, що інколи жінки є ініціаторами конфлікту та самі провокують чоловіків. Це викликало бурхливу реакцію не лише у звичайної аудиторії, а й у її колег.

Маша Малиновська наважилася розповісти про психологічну травму, яку отримала у дитинстві. У дописі вона написала, що разом із подружкою стали жертвами сексуального насилля.

Дівчата поверталися зі школи додому, коли перед ними зупинилася машина. Чоловіки силою примусили їх сісти до автівки і відвезли до лісу, де зґвалтували. Малиновська зізналася, що це був її перший сексуальний досвід.

«Я не зробила нічого, щоб спровокувати ґвалтівника. Я просто поверталася додому зі школи зі своєю однокласницею, коли нас затягнули в машину і відвезли в ліс. Чому це сталося? Тому що його в дитинстві не навчили і йому залишилося тільки діяти?», – зазначила ведуча.

Також вона додала, що фізично не могла дати відсіч насильникам.

«Я ось багато разів запитувала себе, а що я зробила, щоб він мене не бив і не зґвалтував? І зрозуміла: я просто не змогла вирватися і втекти. Тому я хочу сказати, Регіна, ти ТП».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею