Як виглядає невістка Михайла Поплавського, яка перемагає на конкурсах краси: талановита як і співочий свекр

Усі цікавляться творчим та професійним життям українського культурного діяча, втім особисте життя Поплавського не менш цікаве. Чим займається невістка Михайла Поплавського?

Син Михайла Поплавського обрав собі в дружини не лише красуню, а й талановиту та цілеспрямовану жінку. Чим займається Аліна Поплавська та як їй вдалось здобути шалену популярність у певних зіркових колах?

Модель, співачка та інші сфери діяльності Аліни Поплавської

Природа нагородила невістку відомого українського діяча Михайла Поплавського неймовірною красою та безперечним талантом. Схоже, що Аліна Поплавська вирішила, що буде недолуго не скористатись природним даром та власними розумовими здібностями. Саме тому дружина сина української зірки не лише взяла участь у конкурсі “Місис Україна 2019”, а й здобула перемогу.

Син Михайла Поплавського зі своєю дружиною та дитиною
Син Михайла Поплавського зі своєю дружиною та дитиною

Проте, на цьому таланти дівчини не завершуються. Так, наприклад Аліна Поплавська також вирішила спробувати себе у вокалі. Минулого року молода знаменитість отримала відзнаку від музичної премії “Українська пісня року”.

Варто зазначити, що невістка Михайла Поплавського власними силами досягає успіху у творчості та будь-якій сфері свого життя. У програмі “Світське життя” ведуча спитала в найвідомішого ректора України, чи допомагає він своїй родичці. Михайло Поплавський відповів коротко та зрозуміло: він Аліні ніяк не допомагає, адже йому є чим займатись, окрім продюсування власної невістки.

Аліна Поплавська на сцені
Аліна Поплавська на сцені

У душі – творча людина, а за освітою…

Аліну Поплавську безперечно тягне до всього, що пов’язане з творчістю та культурною діяльністю. Проте, за освітою вона мала б працювати в іншій сфері. В університеті невістка Поплавського отримала диплом менеджера готельно-ресторанного бізнесу. Жінці вдається поєднувати дві, здавалося б, непоєднувані професії.

Разом зі своїм чоловіком Олександром вона завідує ресторанами, проте вільний час воліє проводити за творчими справами. Аліна Поплавська сама неодноразово зізнавалась, що співає для душі та не вважає вокал своїм основним призначенням. Проте, молода зірка доволі серйозно ставиться до “простого захоплення”, адже за її плечима є навіть декілька професійних кліпів.

Схожі статті

Пишні оладки на молоці, які вміла готувати тільки моя бабуся: тепер я ділюся з вами рецептом смаколиків

Шукаєте рецепт ідеальних оладок, які завжди будуть виходити пухкими? Цей рецепт точно допоможе вам приготувати ідеальні, пишні оладки для сніданку чи перекусу.

Філіп Кіркоров подарував Павлу Зіброву перуку: артист подякував й носить цю річ, не знімаючи

Про вуса Павла Зіброва ходять цілі легенди. Та якось в інтерв'ю співак прохопився, що постійно користується перукою. Такий подарунок артисту зробив його колега з-за порєбріка.

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.