Сумні новини з життя зірок: Марія Бурмака та Ірина Федишин втратили братів, а Настя Коротка – сестру

Знаменитості діляться з шанувальниками не лише приємними новинами з життя, але й скорботними. Трагічно закінчилося життя рідних Бурмаки, Федишин та Короткої.

Марія Бурмака

2024 рік розпочався зі скорботи в родині знаменитості. Не стало її єдиного брата. Святослав мав дружину та двох доньок 14 та 1,5 року. Чоловік перебував у лавах ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення.

Зірки втратили найрідніших людей

Спочатку брав участь у боях за Київ, потім перебував в інших гарячих точках. Святослав був двічі поранений та контужений. На комісію не пішов. Відразу ж повернувся на фронт. Марія зателефонувала брату, поцікавившись, чи йому не холодно. А за кілька годин дізналася, що родичу стало зле, і його серце зупинилося просто у швидкій.

Ірина Федишин

У боях під Соледаром загинув двоюрідний брат співачки. 34-річний Роман Климкович пішов добровольцем, щойно почалася велика війна. Трагічну новину родичі й досі приховують від літньої бабусі, якій далеко за 80.

Зірки втратили найрідніших людей

Востаннє Ірина надіслала брату торік світлину з бабусею, зроблену на Святвечір. Ромчик у відповідь написав: “Вітання від мене всім!” Забрати тіло солдата виявилося доволі складно, оскільки окоп був оточений з трьох сторін ворогом.

Настя Коротка

Родичі йдуть від нас не лише через воєнні дії. Так, сестра дружини Андрія Бєднякова наклала на себе руки. Дівчині було 29 років. Вона тяжко хворіла. У день, коли Настя поверталася додому після знімань, сталася ця трагедія.

Зірки втратили найрідніших людей

Коротка й досі картає себе, що не встигла вчасно поговорити й пояснити, що так чинити не можна за жодних обставин. Знаменитість довгий час тримала це в секреті від широкого загалу, та тепер вирішила розповісти всю правду.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.