“Відкриваєш каструлю з борщем – і звідти ця Діва Марія”: Полякова висловилася про Alyona Alyona і Jerry Heil

Оля Полякова зізналася, що вважає номер Jerry Heil і Alyona Alyona на "Євробаченні" фантастичним. При цьому артистка зізнається. що відчує, як молоді виконавці "наступають їй на п'ятки".

Нещодавно у Швеції відбувся щорічний музичний конкурс “Євробачення”, на якому Україна посіла почесне 3 місце. Так, на конкурсі Україну представляли молоді виконавиці Jerry Heil і Alyona Alyona, які вразили всю Європу сильною і оригінальною піснею “Teresa & Maria”, а також дуже гарною постановкою, в яку було закладено багато сенсів. Співачки отримали 146 балів від професійного журі і одну з найбільших оцінок від глядачів – 307 балів.

Jerry Heil зізналася, що на Євробаченні замість Teresa Maria мала бути інша пісня
Jerry Heil і Alyona Alyona представляли Україну на Євробаченні 2024

Нещодавно українська співачка Оля Полякова в інтерв’ю телеканалу М1 прокоментувала виступ Jerry Heil і Alyona Alyona на “Євробаченні 2024”. Так, Полякова зізналася, що вважає цьогорічну постановку найкращою за всю історію конкурсу. Також Полякова похвалила і самих артисток, які гідно представили Україну на “Євробаченні”. Співачка зізналася, що їхня пісня  “Teresa & Maria” стала настільки популярною, що звучить буквально з кожної праски.

Ця Марія Тереза й Діва Марія – просто відкриваєш телефон… Мені здається, зараз відкриваєш, я не знаю, каструлю з борщем – і звідти ця Діва Марія

, – зазначила Полякова.

Оля Полякова прокоментувала виступ Jerry Heil і Alyona Alyona на Євробаченні
Оля Полякова прокоментувала виступ Jerry Heil і Alyona Alyona на Євробаченні

Крім того, Оля Полякова розповіла, що збирається дещо змінювати власну творчість і показувати публіці щось нове.

Я змінюю музичний стиль свій, змінюю своє аранжування, змінюю команду, яка працює над моїми піснями. Це буде дуже класна музика

, – поділилася Полякова.

Такі зміни зумовлені зокрема тим, що зараз досить велика конкуренція в шоу-бізнесі і для того, аби залишатися на плаву, треба дивувати публіку чимось новим.

Ну а що робити? Ви ж бачите, що робить ця молодь – на п’ятки наступає і хоче нас, старожилів, викинути на узбіччя життя! Але нічого не вийде, адже ми, старожили, вміємо і любимо працювати

, – зазначила Полякова.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.