Прикрила принади крихітною подушкою: Катя Кухар без сорому і совісті позує перед камерою

Author name 4 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Катерина Кухар бачить фінал  "Танців з зірками" без Ольги Фреймут
Катерина Кухар бачить фінал "Танців з зірками" без Ольги Фреймут

Хореограф і прима-балерина Катерина Кухар завжди вражала своєю скромністю і елегантними манерами. Але щось пішло не так.

Для свого останнього посту в Інстаграм вона не посоромилася залишитися перед камерою в чому мати народила. Добре, що під рукою виявилася шовкова подушка, якої вона змогла прикрити причинні місця. Куди тільки дивиться Олександр Стоянов?

Прима-балерина Національного театру опери та балету України і суддя самого популярного танцювального проекту України “Танці з зірками ” Катерина Кухар перед камерою залишилася без наряду і білизни, прикрившись коричневої шовкової подушкою. На голові у неї надіта маска для сну. Таким сміливим чином вона вирішила прорекламувати власний авторський проект по мистецтву любити себе, і розіграти косметику і продукти для будинку.

“Мистецтво любити себе – це не тільки про те, щоб зуміти домовитися з собою і почати цінувати себе, любити себе і жити на благо собі. Але і про бажання оточувати себе речами, які радують око і надихають! “, – написала легендарна і гнучка Кухар.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею