Оля Полякова показала, якою її бачить чоловік вранці: розпатлана, без штанів і макіяжу

Author name 11 Листопада 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Оля Полякова показала, як виглядає вранці
Оля Полякова показала, як виглядає вранці

«Королева ночі» Оля Полякова звикла з’являтися на публіці в ефектних нарядах і з яскравим макіяжем. Однак цього разу гламурна блондинка здивувала Мережу дуже особистою фотографією, де вона постала в несподіваному вигляді.

Героїня нашої сьогоднішньої статті є активним користувачем соціальних мереж. Інстаграм співачки налічує 2,4 мільйона підписників. Полякова активно веде свій мікроблог і регулярно публікує свіжі фотографії. Зазвичай артистка показує знімки, де вона має бездоганний вигляд: стильний наряд, макіяж і укладка. Цього разу співачка вирішила здивувати своїх шанувальників і показала фото зроблене незадовго після пробудження. На фото Оля сидить на ліжку без макіяжу і в білій футболці, світле волосся розпатлане, як після сну.

«В об’єктиві у людей які тебе люблять, виходиш красиво!», – підписала фото артистка. Швидше за все, Ольгу сфотографував її чоловік Вадим Поляков, з яким артистка в шлюбі вже 16 років.

Шанувальники співачки відразу ж взяли коментувати нове фото, зазначивши, що навіть в такому вигляді Ольга виглядає чарівно. «Ви гарні скрізь і завжди», «Богиня. Я завжди вами захоплююся »,« Прям 18-річна дівчина »,« Олечка, ти просто супер », – написали підписники Полякової.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею