Хто такий Андрій Петров і чому дівчаток-підлітків вчить фарбуватися … хлопець

Author name 12 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

Андрій Петров
Андрій Петров

Так зване б’юті-блогерство (від слова beauty – краса) з’явилося на початку 2010-тих на Youtube, коли дівчата з досвідом і навичками візажу повально знімали уроки правильного макіяжу. Але зараз цю нішу активно освоюють і хлопці.

Кожне десятиліття зазначалося своєю дивною модою – в 80-тих носили дурні зачіски і джинси кльош, в 90-тих наймоднішим нарядом був оксамитовий спортивний костюм зі стразами, а в нульових дівчата намагалися обзавестися облягаючими сукнями і туфлями на платформі. Прийшов 2010-тий, і світ моди немов усвідомив всю незручність свого минулого – тренди стали спокійніше, на піку популярності вже більше десяти років «нюдовие» кольору і мінімалізм, і хіба що зрідка один-два яскравих елемента раптом вриваються на подіуми.

Андрій Петров
Андрій Петров

Здається, увесь фокус з того, як ми одягалися, перейшла до питання, хто так одягається – і якщо з «дорослим» макіяжем і декольте у семикласниць ще якось можна змиритися, то яскраві тіні і ідеальний контурінг особи досі для багатьох здається диким на двадцятирічному юнакові. Тим часом, таких хлопців стає все більше, і вони щосили завойовують Інстаграм своїми курсами, «туторіали» і «прогресивними» поглядами на світ.

Андрій Петров
Андрій Петров

З’явився Інстаграм, і хвиля б’юті-блогерства покотила на простори нової соціальної мережі, створеної для (само) милування – тільки конкуренція вже не приймала кожного охочого. Доводиться шукати свою родзинку, залучати чимось увагу. І якщо дівчатам доводилося експериментувати з подачею матеріалу, удосконалювати навички і утримувати аудиторію різними хитрощами, хлопцеві для величезної уваги до своєї персони досить нафарбуватися.

Андрій Петров
Андрій Петров

Спочатку це викликало сплеск засудження і ненависті, але поганий піар – теж піар, та й люди звикають до того, що часто бачать. Так і з’явився цілий ряд іноземних б’юті-гуру, що спеціалізуються на радам з візажу: Джеффрі Стар, Джеймс Чарльз, Тревор Барретт, Кріс Старлінг і багато інших. Серед співвітчизників першопрохідцем цієї стежки і став Андрій Петров. Що його штовхнуло в світ традиційно жіночних атрибутів?

Андрій Петров
Андрій Петров

Свою юність Андрій ретельно приховує – майже ніякої інформації ні про сім’ю, ні про дитинство він не публікує.

Андрій Петров в дитинстві
Андрій Петров в дитинстві

Вивчення теми зовнішньої краси почалося в коледжі, де однокурсниці боляче часто фарбувалися на задніх партах, при чому невміло – вони тихо обговорювали переглянуті відео професіоналів і намагалися повторити результат, але нічого не виходило. Так і народилася ідея вивчення технік, правил і засад якісного макіяжу, особливо якщо враховувати, що хлопчикові спочатку ці теми здавалися цікавими – просто тепер з’явилося розуміння, як їх використовувати і заробити. Андрій кинув коледж заради блогерства і пірнув у світ жіночності.

Андрій Петров
Андрій Петров

Батьки і інші близькі, природно, такого повороту подій не оцінили – зараз Петров спілкується тільки з двоюрідною сестрою. Заради відповідності вже негласними правилами чоловічого моделинга юнак захопився косметичними процедурами, сів на дієту, збирав гроші на пару пластичних операцій. Зараз його риси його обличчя спотворені через уколів ботоксу з юних років, і про ці негативні наслідки попереджали лікарі – але «краса» і передплатники здавалися важливіше. Закриваються губи і нездорово-запалі вилиці Петров зробив частиною впізнаваного образу, тому не бачить в них нічого негативного.

Андрій Петров
Андрій Петров

Ще в іміджі Андрія яскраво кидаються на очі характерні моменти: розкриті після пластики очі з чорними лінзами, що підкреслюють їх величезні стрілки, яскраві тіні, помада неприродного кольору і манікюр. Ще Петров обожнює підбори і намагається носити саме цей вид взуття.

Андрій Петров
Андрій Петров

Тепер його основний рід діяльності – фотосесії і уроки візажу, які раз у раз з’являються для вдячній публіці в Інстаграме. Крім шанувальників, у такого типу блогерів досить супротивників, адже з боку подібні експерименти виглядають як психічні проблеми в питанні прийняття своєї статі – на жаль, ця тема піднімається все частіше прагнуть популярності «зірками» і витісняє загальноприйняті погляди на світ. Але багато хто згоден з тим, що Інстаграм, ТікТок і інші соціальні мережі, орієнтовані на молодіжну аудиторію, явно перестають бути здоровим простором – якраз зусиллями подібних моделей, що поширюють свої індивідуальні погляди на світ так, немов навколишні зобов’язані їх розділяти. Скільки триватиме така мода – невідомо.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею