Оля Полякова влаштувала скандал в ефірі з Ляшко. Каже, що їй нема на що жити

Author name 19 Листопада 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Оля Полякова обложила Віктора Ляшко за тривалий карантин
Оля Полякова обложила Віктора Ляшко за тривалий карантин

В ефірі телевізійної програми “Народ проти ” напередодні виступала суперблондинка Оля Полякова, яка зухвало висловилася – їй зовсім не подобаються ті карантинні обмеження, які придумала собі влада.

“Під роздачу ” потрапив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. Оля Полякова висловилася, що гроші, які держава нібито обіцяв виділити артистам, які залишилися без грошей і без роботи, таємничим чином кудись пропали і ніхто нічого не отримав. А ще, враховуючи нинішню ситуацію, щоб утримувати свої творчі колективи та давати концерти, Оля Полякова має давати мінімум по два концерти в день. Щоб хоч якось себе прогодувати.

Оля Полякова заявила, що в нинішніх умовах, щоб отримати компенсацію від держави, потрібно занести комусь хабар

Суперблондинка вже не вперше висловлює своє невдоволення тим, що на індустрію творчості закрили очі.

Оля Полякова
Оля Полякова

Хоча головний санлікар Ляшко стверджує – це не так. І заборонили влаштовувати концерти не через те, що хотіли цілеспрямовано когось ущемити, а через те, що концерти – це потенційна “гаряча точка “, де одна людина за дві години може заразити ще 50 осіб китайської болячкою.

“Економіка – це міністр фінансів. Культура – це міністерство культури. Я – за здоров’я. Концерти – це масове скупчення людей, де можлива потенційна небезпека інфікування. Тому я за обмеження масових заходів. Питання компенсацій – це, вибачте, є профільні міністерства “, – у властивій йому стриманій манері зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Оля Полякова
Оля Полякова

Але “королева ночі ” не зупинятиметься, і буде далі “вибивати ” допомогу від держави для себе і інших артистів, які потрапили в схожу ситуацію в зв’язку з тривалим карантином і забороною на проведення масових заходів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею