Хто з близнят Мірабелла, а хто Арабелла: дочки Камалії та Захура підростають (фото)

Author name 28 Листопада 2020 в 08:11

Поділитися статтею

Дочки Камалії та Захура
Дочки Камалії та Захура

У співачки Камалії та пакистанського мілліардера Мохаммада Захура підростають дві дочки – як вони виглядають і як їх виховують батьки.

Камалія з чоловіком цілих 10 років мріяли про дитину, але завагітніти співачці ніяк не вдавалося. Всі численні спроби ЕКО зривалися і в розпачі пара вже задумалася про те, щоб скористатися послугами сурогатної матері. Камалія вирішила зробити ще одну спробу екстраполярного запліднення. І сталося диво! Два плода прижилася і співачка дізналася, що виношує двох дівчаток. Вони народилися 6-го вересня 2013 року року. Вага діток при народженні був 3690 г і 2900 г

Виписка з пологового будинку
Виписка з пологового будинку

Хоча всі вважають дівчаток близнюками, насправді вони двійнята і при народженні, за словами самої Камалії, були зовсім різними.

Першою народилася Арабелла, вона була дуже смаглявою і схожою на чоловіка. Імена дівчаткам вони підібрали заздалегідь. Арабелла перекладається як “дитина, вимолив у Бога”.

Мірабелла означає “Дивовижна”, вона на 10 хвилин молодше і, на відміну від старшої сестри, виявилася білошкірих і схожою на Камалію.

Дівчата і зовні, і за характером зовсім різні.

Камалія з чоловіком і доньками
Камалія з чоловіком і доньками

Арабелла вище ростом, більше в кістках (слова Камалії), вона добре їсть і дуже спокійна. У неї відмінний слух, вона захоплюється музикою, добре грає на фортепіано, займається вокалом.

Мірабелла тоненька, худенька, погано їсть, але дуже енергійна. Вдома на неї називають “дівчинка-ураган” і Фігаро, тому що вона примудряється одночасно бути в декількох місцях.

Мірабелла зліва, Арабелла справа
Мірабелла зліва, Арабелла справа

Методи виховання у мами і тата різні – Камалія більш сувора і дочки бояться її розсердити. А Захур м’який і дівчатка буквально в’ють з нього мотузки.

Захур з дочками
Захур з дочками

Допомагає у вихованні бабуся – мама Камалії, а також раніше у дівчаток була своя няня у кожної, тепер залишилася одна, яка живе в будинку на правах члена сім’ї.

Вседозволеності у дітей немає. Вони багато займаються. В цьому році дівчинки пішли до другого класу, обидві відмінниці, добре володіють російською, українською та англійською мовами, навчаються музиці (фортепіано і скрипка).

 ""

Також вони відмінно плавають, захоплюються кінним спортом разом з мамою – Камалії чоловік подарував стайню з породистими кіньми.

 ""

Уже кілька років вони моделі одного з дитячого брендів одягу, знімаються в кліпах, навіть вели ранковий ефір на одному з телеканалів разом з Анатолієм Анатольіч і Лілею Ребрик.

юні ведучі
юні ведучі
Мірабелла займається гімнастикою і вже має нагороди
Дівчата займаються гімнастикою і Мірабелла вже має нагороди, а старша більше любить танці

У родині є і система покарань – за провини у них відбирають час гри на планшетах і змушують щось робити по дому.

сім'я Захур
сім’я Захур

Камалія розповіла, що до 2-х років Мірабелла була її хвостиком, а Арабелла – батьковим, але потім ніби тумблер переключили – старша постійно крутиться поруч з мамою, а молодша за краще татову компанію. Ось невеликий відеосюжет про досягнення зіркових дочок.

https://youtu.be/eVGTdDX2W9w

https://www.instagram.com/p/B361Hfrn4pS/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею