Розведена Христина Асмус вразила визнанням про власні проблеми: Гарік Харламов влаштував «солодке життя»

Author name 1 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Крістіна Асмус
Крістіна Асмус

Зірка «Інтернів» Христина Асмус вперше заговорила про власні проблеми і зізналася, що розчарувалася в людях.

У червні цього року Христина Асмус і Гарік Харламов оголосили про розлучення після 8 років шлюбу. Екс-подружжя стверджують, що рішення було обопільним, а ось основну причину розставання вони не називають. Шанувальники акторки весь цей час пильно спостерігали за Асмус в соціальних мережах, щоб зрозуміти, як вона себе почуває в зв’язку з розлученням. Втім, Христина тільки жартувала над розривом і жодного разу не обмовилася про проблеми або власних переживаннях.

Асмус і Харламов до розлучення
Асмус і Харламов до розлучення

Однак на цей раз завжди позитивна Христина Асмус вразила фоловерів несподіваним визнанням. Актриса опублікувала пост в Інстаграмі, в якому зізналася, що відчуває себе жахливо через розчарування в людях.

https://www.instagram.com/p/CIQgm2uAt3g/

«Мене просто вивертає .. Занадто велика концентрація г * на за ці дні. Як же мало людей серед людей … », – розговорилася актриса.

Користувачі Мережі відразу ж взялися підтримати улюбленицю і порадили не звертати увагу на труднощі. «Не пропускай через себе, виплюнь. Страждаєш тільки ти, а не вони. »,« Сил, терпіння і .. бажаю абстрагуватися від них »,« Ти гарна, мила і красива! Нікого не слухай, в тебе все складеться », – порадили Христині підписники.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею