(Відео) Ліза і Гаррі Галкіни зіграли п’єсу в 4 руки: дует майже готовий – від глядачів бурхливі оплески

Author name 12 Грудня 2020 в 16:12

Поділитися статтею

Гаррі і Ліза Галкін
Гаррі і Ліза Галкін

7-річні двійнята Ліза і Гаррі вже стали справжніми зірками Інстаграма – завдяки тому, що їхній тато активно постить фото і відео зі своїми дітьми.

Діти Алли Пугачової і Максима Галкіна активно розвиваються в усіх напрямках.

Алла Пугачова, максим Галкін з дітьми
Алла Пугачова, максим Галкін з дітьми

Крім елітної школи, де вони крім звичайних предметів, вчать кілька іноземних мов (і не тільки вчать, а й можуть висловлюватися), займаються музикою, танцями, гімнастикою і плаванням. Крім того, разом з батьком вони захоплюються йогою і часто роблять це разом.

Ліза Галкіна займається йогою
Ліза Галкіна займається йогою

Ліза дуже любить малювати – недавно її тато показав репортаж з першої персональної виставки юної художниці, а її імпресаріо виступав молодший брат (Гаррі на 10 хвилин молодше сестрички). За малюнками видно. що у дівчинки дійсно є художній талант і багата уява для її віку.

І, звичайно, музика і вокал на першому місці. У Лізи відмінний слух, вона часто часто співає вже на публіку, навіть кілька разів виступила зі своєю мамою в дуеті, виконуючи її хіти.

Алла Пугачова і Ліза Галкіна на сцені
Алла Пугачова і Ліза Галкіна на сцені

А зараз Максим поділився новим домашнім відео – його діти з вчителькою музики розучили музичну п’єсу в 4 руки. Чи не всю ще, як вони відразу повідомили, а тільки першу частину. Але концерт влаштували. І вийшло дуже навіть чудово, як для початківців піаністів. Але найцікавіше сталося на завершення п’єси – останню ноту Гаррі взяв не ту, що треба. Ви тільки подивіться, каки поглядом його спопелила сестра! Ось це характер.

Ліза і Гаррі
Ліза і Гаррі

А ось і саме виконання:

Нагадаємо, що двійнят Лізу і Гаррі парі Аллі Пугачовій і Максиму Галкіну народила сурогатна мати, ім’я та особистість якої тримається в строгому секреті. Незважаючи на всі зусилля папараці, достовірно нічого невідомо, є тільки припущення, хто це може бути. Детально про це ви можете прочитати за посиланням .

А тут до вашої уваги зібрані всі найцікавіші факти про зіркових дітей Лізи і Гаррі:

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею