Настя Каменських вагітна від Потапа: 4 фотодокази, після яких всі сумніви відпадуть

Author name 7 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Про те, що співачка Настя Каменських вагітна від Потапа подейкують ще з часів їхнього одруження.

Настя Каменських вагітна? Це питання не дає спокою шанувальникам співачки після звістки про весілля Насті і Потапа. Самі ж артисти всіляко провокують і підігрівають чутки про можливе поповнення в сімействі. У Інстаграм-блогах зоряної пари можна знайти безліч неоднозначних фотографій, на яких здається, що Каменських вагітна.

Наприклад, це фото викликало справжній ажіотаж в Мережі, адже здається, що Потап спеціально прикриває живіт коханої, щоб він не потрапив в кадр.

А на іншому літньому фото, де Каменських наділа кремове плаття вільного крою, в якому чітко видно кругленький живіт. Коментатори сміливо заявили під знімком – Каменських вагітна від Потапа.

Одне з недавніх фото Каменських також викликало бурю обговорень. Крім того, що на знімку чітко видно далеко не плоский живіт Каменських, вона ще й виглядає блідою і змученою. Шанувальники припустили, що Каменських може мучити токсикоз через вагітність.

Навіть на останніх фото з Нового року прихильники зуміли запідозрити Каменських в вагітності. Адже артистка обрала сукню вільного крою, яке добре приховало форми співачки.

Варто відзначити, що сама Настя Каменських запевняє, що коли вона й справді буде чекати дитину, то приховувати це не має наміру. Але як скоро це станеться – вона і сама не знає. А шанувальники зіркової пари настільки бажають, щоб у улюблених артистів нарешті народився первісток, що намагаються знайти на фотографіях докази того, що Настя Каменських вагітна від Потапа.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею