Як і чому шоумен і політик Сергій Сивохо схуд на 50 кг: “Моє життя вже могла закінчитися “

Сергій Сивохо - відомий український шоумен, ведучий, актор і співак, в минулому гравець КВК. Також він займається політикою. Два роки тому Сергій зважився все поміняти.

Любителі КВН, гумористичних передач і розважальних шоу добре пам’ятають Сергія Сивохо з його приголомшливим почуттям гумору, унікальними здібностями пародиста і просто доброго чуйну людину. Не помітити його було складно – у 2017 році він важив майже 200 кг.

Сергій Сивохо у 2017 році

А потім чоловік просто на якийсь час зник і з’явився практично в невпізнанному вигляді. За кілька місяців він схуд на 50 кг, потім ще скинув вагу.

В інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” Сергій Анатолійович зізнався, що причиною стала серйозна хвороба, через яку він ледь не помер. Виявилося, що у нього відкрита виразка шлунка і він непомітно спливав кров’ю, не приділяючи уваги своєму здоров’ю, думав – поболить і пройде. За словами шоумена, лікарі йому сказали, що він втратив більше 3-х літрів крові, у нього розвинулася анемія і життя було під загрозою. Сивохо виразку залікували, а він сів на дієту і зайнявся спортом.

Сивохо до і після схуднення

Чоловік різко скинув 50 кг, але продовжував і далі худнути вже в щадному режимі. Зараз його вага трохи більше 100 кг.

Так Сергій Сивохо виглядає зараз

51-річний Сергій родом з Донецька, його батьки – технарі, але мама з дитинства помітила таланти сина і відвела його в Палац піонерів. Там хлопчика з почуттям гумору і артистичними здібностями відразу виділили, і зі шкільних років він став брати участь в КВН, що в подальшому про визначило його життєвий шлях.

Сергій одружений, його дружину звуть Тетяна, в минулому вона була ведучою на телебаченні.

Сергій Сивохо з дружиною Тетяною

У пари є син Сава, але він вибрав зовсім інший шлях – хлопець комп’ютерник, захоплюється кіберспортом.

Сергій Сивохо з сином

Зараз Сивохо кинув шоу-бізнес і повністю переключився на політику.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.