Дочка Пугачової Крістіна Орбакайте вперше показала чоловіка: ось хто називає Аллу Борисівну “тещею”

Author name 15 Лютого 2021 в 09:02

Поділитися статтею

Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов у відпустці в Греції показали жаркі знімки під сонцем
Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов у відпустці в Греції показали жаркі знімки під сонцем

Крістіна Орбакайте – дочка російської суперзірки Алли Борисівни Пугачової. Христина з 16 років, грубо кажучи, живе самостійним життям.

Це можна зрозуміти хоча б з того, що вже в 16 років у Крістіни зав’язалися серйозні стосунки з Володимиром Пресняковим-молодшим і на той момент вони жили разом без всяких заперечень з боку зоряної і впливовою мами.

Крістіна Орбакайте
Крістіна Орбакайте на світському заході

У Христини було два невдалих цивільні шлюби, а зараз вона вперше офіційно вийшла заміж

Третій чоловік Крістіни Орбакайте, який за документами є першим – це Михайло Земцов. Він не медійна особистість, тому на світських зустрічах або по телевізору його можна побачити нечасто.

Крістіна Орбакайте
Крістіна Орбакайте

Земцов – підприємець, який веде свій бізнес не тільки в Росії, але і в Америці. Він – власник найбільшого стоматологічного центру.

До зв’язку з Христиною практично не з’являвся на публіці, але ось після того, як він став парою дочки самої Алли Борисівни, про нього стали активно говорити.

Але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути – в честь Дня Закоханих 2021 Крістіна Орбакайте показала тепле домашнє фото зі свого архіву.

На ньому батько Клави (дочка Христини від Михайла) і його чарівна дружина катаються на яхті, очевидно, під час відпустки

Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов
Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов

Нагадаємо, на нашому Ютуб-каналі ви можете дізнатися більше про життя улюблених зірок. Наприклад, недавно у нас з’явилося відео “Історія кохання Алли Пугачової і Максима Галкіна на 60 секунд: дивовижна пара! “.

https://youtu.be/SHCAQftojHI

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею