Лілія Ребрик без косметики розповіла про те, як складно в неї протікає відома хвороба

Author name 3 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Лілія Ребрик з чоловіком
Лілія Ребрик з чоловіком

Телеведуча Лілія Ребрик терміново пішла у вимушену відпустку. Вона отримала позитивний діагноз Ковід-19, тому відмовилася від прямих ефірів на телеканалі “Україна “.

Зараз вона самоізолювався у себе вдома і лікується. Зізнається, нехай ступінь хвороби і середня, але все одно відчуває багато складних симптомів, які вибили її з життя.

Лілія розповідає, що зараз вона хоче насолоджуватися весною, а виходить, що тільки цілими днями лежить в ліжку і відпочиває.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик під час хвороби показала домашнє фото – виглядає втомленою

Лілія Ребрик показала, як виглядає під час хвороби: мішки під очима, але впевнена посмішка

“Провалявся кілька днів в ліжку і все – відчуваю, що досить! А сьогодні, між іншим, екватор моєї хвороби! Весна, яку я так чекала, вже за вікном. Хоча і крізь скло, але буду нею насолоджуватися і ніякі коронавіруси мені не завадять! і не таке проходили. Зроблю ревізію думок, планів і мрій, перегляну зняті фотосесії і виберу найкращі фотографії, може, виберу гардеробну, нарешті доберуся в ті куточки, в яких руки все ніяк не доходили! Нехай там і банально звучить, але все ж намагаюся щосили мислити позитивно, що і вам щиро раджу робити! Ну а поки – порадьте мені фільм: легкий, смішний і такий, щоб піднімав настрій! “,

– звернулася дружина Андрія Дикого до своїх шанувальників в Інстаграм-акаунті.

На фото вона позує в блакитний домашньої піжамі – футболці і шортах. Волосся розпущені, вона без косметики. Цікаво, що і фільтри на фото Лілія Ребрик теж не застосовувала.

https://www.instagram.com/p/CL9WQc_hx2o/?igshid=5kjm972tk4lu

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею